České Meziříčí B - Dobruška B 4:0 (2:0)

České Meziříčí B - Dobruška B 4:0 (2:0). 1. a 30. Tomášek Jakub, 68. Schejbal, 80. Hlavsa. ŽK: 0:2 (84. Matějů, 85. Forejtek). ČK:0:0. Diváků: 95.
České Meziříčí B:
Šlor Kryštof - Vošvrda, Slánský, Tomášek Petr, Hrudík - Fiala Josef (80. Černý Jakub), Hlavsa, Tomášek Jakub, Baše David (68. Holeček) - Havel Patrik (63. Baše Karel), Kašpar Aleš (38. Schejbal)
Syrůček Petr, trenér ČM B: Konečně se nám povedl vstup do utkání a první branku se podařilo vsítit nám. Soupeř hrál poměrně zataženě na své půli a díky tomu jsme mohli rozvíjet postupné útoky už od naší obrany. I díky tomu jsme šli do kabin za prvních 45min s dvoubrankovým vedením. Druhou polovinu soupeř sice zahájil aktivněji, ale naštěstí jejich koncovka nebyla pro našeho brankaře nijak nebezpečná. S postupem odehraných minut už opět byla hra v režii domácích a podařilo se nám vsítit další dvě branky. Konečný výsledek 4:0. Naše neproměněná penalta už by jen symbolizovala pověstné "Bůro".