České Meziříčí - Černilov 1:2 (1:0)

České Meziříčí - Černilov 1:2 (1:0). Branky: 23. Vlášek Lukáš - 49. a 88. Petrikovič Ondřej. ŽK: 0:0. Diváků: 50.
Rozhodčí: Martínek Miroslav
České Meziříčí: Bouša Karel - Jílek Petr, Rind Lukáš, Mikušík David, Dyršmíd Dominik, Vlášek Lukáš, Bouša Jan, Štěpán Radek, Myšák David, Šoun Michal, Bastl Adam, Coufal Marek
Slezák Miroslav, trenér ČM: Dnes se nám absolutně rozpadla osa. Chyběl nám stoper + tři střední záložníci. Děkuji Adamovi Bastlovi a Marku Coufalovi, že nám dnes přišli pomoci, aby jsme měli alespoň jednoho na střídání. První poločas jsme hráli po větru a vstřelili jsme jednu branku. Za to hosté své šance zahazovali. Trefili 2x tyčku, dvě branky jim chytil Kája a další dvě šance zahodili. Druhý poločas se karta obrátila a hosté využívali větru ve svých zádech. Brzy srovnali na 1:1 krásnou střelou. A když už se zdálo, že zápas spěje k remíze dostaneme gól přímo z rohu. Škoda, bod bychom před zápasem určitě brali. Nutno si, ale přiznat, že hosté vyhráli zaslouženě. Za týden nás čeká poslední zápas této náročné sezóny v krásném areálu v Červeném Kostelci.