České Meziříčí/Nové Město - Červený Kostelec 0:3 (0:1)

České Meziříčí/Nové Město - Červený Kostelec 0:3 (0:1). 29. a 82. Bon Maksym, 63. Ladnar Filip. ŽK: 0:0. ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 30.
Rozhodčí: Horský Leonard
České Meziříčí: Bouša Karel - Rind Lukáš, Fňouk, Ptáček, Štěpán - Valtera, Čížek, Šoun Michal, Vacek - Vlášek, Němeček. Střídali: Bouša Jan, Hoffinger Robert
Slezák Miroslav, trenér ČM: Dnes nás nečekal lehký soupeř. Obzvlášť po jejich vítězství z minulého ročníku a vítězství z minulého kola. To se ukázalo už první poločas, který mohl klidně skončit 0:3. naší největší šancí bylo nedorozumění jejich obrany. Druhý poločas začal o mnoho lépe, kdy se nám dařilo mít míč na kopačkách, ale do vážnější šance jsme se nedostali. Nakonec nás zlomil druhý gól. Pokusíme se vyhrát za týden a doufám, že se sejdeme už v plném počtu.