České Meziříčí/Nové Město n. Met. - Nová Paka/Stará Paka 1:3 (0:2)

České Meziříčí/Nové Město n. Met. - Nová Paka/Stará Paka 1:3 (0:2). Branka ČM: Čížek Vojtěch. ŽK: 2:0 (56. Fňouk, 73. Ptáček). Diváků: 70.
Rozhodčí: Urban Vladimír
České Meziříčí: Štěpán Radek - Lepšík, Ptáček, Fňouk, Rind - Dyršmíd, Čížek, Bílek, Němeček - Hoffinger, Vlášek. Střídal: Bastl Adam.
Slezák Miroslav, trenér ČM: Poprvé spolu v ostrém zápase bylo prvních 15 minut znát. Poté se naše hra zlepšila a gradovala výkonem v druhém poločase, kdy jsme soupeři dovolili pouze tři střely na branku. Nás můžou mrzet naše nevyužité šance. Tři hlavičky těsně vedle, samostatný únik těsně vedle. Pochvala pro Ráďu Štěpána, který nahradil Káju Boušu v bráně. Tento tým má obrovský potenciál a věřím, že naše výkony půjdou nahoru.