České Meziříčí - Vamberk 3:1 (2:0)

České Meziříčí - Vamberk 3:1 (2:0). 33. Ježek (Jančura), 39. Baše Lukáš (Tomášek Petr), 49. Jančura (Baše Lukáš) - 89. Luňáček Josef. ŽK: 2:0 (56. Tomášek Jan, 85. Hovorka). ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 120.
České Meziříčí: Frynta David - Havel Tomáš (82. Borecký), Kozák, Slánský, Hrudík Petr (58. Hovorka) - Tomášek Petr (82. Žďárek), Tomášek Jan, Hlavsa, Ježek - Baše Lukáš, Jančura
Vamberk: Vídeňský Martin st. - Hájek, Kotýza Jiří, Richter (65. Kotýza Jan), Hamerský (79. Hostinský), Chochola (68. Brandejs), Kotyza Ondřej, Brož, Luňáček, Vídeňský Martin ml., Šrom Michal
Šnajdr Martin, trenér ČM: V prvním poločase byl soupeř lepší, my jsme z minima brankových šancí vytěžili maximum. Druhý poločas jsme soupeře přehrávali, ale naopak jsme vytvořené kombinace nepřesně zakončovali.
Kotyza Pavel, vedoucí mužstva Vamberka: Naší hře chyběla souhra a důraz v zakončení. Domácí tým rozhodl zápas již v prvním poločase, když stoprocentně využil své dvě gólové šance.