DATALIFE Pohár U-15

23.02.2013 17:51

Starší žáky v zimní přípravě čekají tři utkání v rámci poháru DATALIFE . První zápas se odehraje již zítra od 9:45 na UT v Černíkovicích. Soupeřem jim bude Týniště.

 

Složení a rozpis sk. C
Kostelec/Častolovice, Týniště n.O., České Meziříčí (UMT Černíkovice-pořadatel)                

NE 24.2  9:45 České Meziříčí - Týniště n.O (Kos)
NE 3.3    9:45 Kostelec/Častolovice - České Meziříčí (Horský)
NE 10.3. 9:45 Týniště n.O - Kostelec/Častolovice (Mucha)

 

---------

Kompletní rozpis poháru:


Skupina A. Vrchlabí, Nová Paka/Stará Paka, Hostinné (UMT Nová Paka-pořadatel)
NE 03.3.13 10,00 Vrchlabí A – Hostinné - Vitvar
NE 10.3.13 10,00 Nová Paka/Stará Paka – Hostinné - Janota
NE 17.3.13 10,00 Nová Paka/Stará Paka - Vrchlabí A - Volný

Skupina B. Dvůr Králové, Rudník, Vrchlabí B (1999) (UMT Nová Paka-pořadatel)
NE 03.3.13 11,30 Vrchlabí B – Rudník - Vitvar
NE 10.3.13 11,30 Rudník - Dvůr Králové - Janota
NE 17.3.13 11,30 Dvůr Králové – Rudník - Volný

Skupina C. Kostelec/Častolovice, Týniště n.O., České Meziříčí (UMT Černíkovice-pořadatel)                
NE 24.2.13 9,45 České Meziříčí-Týniště n.O - Kos
NE 3.3.13 9,45 Kostelec/Častolovice-České Meziříčí - Horský
NE 10.3.13 9,45 Týniště n.O-Kostelec/Častolovice - Mucha

Skupina D. Třebeš, RMSK Cidlina U-14 (1999),  Olympia HK B (1999) (UMT Nový Bydžov-pořadatel)
NE 03.3.13 09,30 RMSK Cidlina U14-Olympia HK B - OFS HK
NE 10.3.13 09,30 RMSK Cidlina U14-Sokol Třebeš - Jiříček
NE 17.3.13 09,30 Olympia HK B-Sokol Třebeš - Průcha

Skupina E. Broumov, AFK Hronov/Police, Meziměstí/Teplice (UMT Náchod-pořadatel)
NE 24.2.13 16,00 Hronov/Police-Meziměstí/Teplice - Vítek Jakub
NE 03.3.13 15,00 Broumov-Meziměstí/Teplice - Nožka
NE 17.3.13 14,00 Broumov-Hronov/Police - OFS Ná

Skupina F. Rychnov n.K., Třebechovice, SK Solnice  (UMT Rychnov n.K.-pořadatel)
SO 23.2.13 10,00 Třebechovice-Solnice - Bednář ml.
SO 02.3.13 10,00 Rychnov n.K.-Solnice - Stieber
SO 09.3.13 10,00 Rychnov n.K.-Třebechovice - OFS RK

Skupina G. Chlumec/Převýšov, Skřivany, Hořice (UMT Nový Bydžov-pořadatel)
NE 03.3.13 11,00 FK Chlumec/Převýšov-Skřivany - OFS HK
NE 10.3.13 11,00 FK Chlumec/Převýšov-Hořice - Jiříček
NE 17.3.13 11,00 Skřivany-Hořice - Průcha

Skupina H. Nové Město n.M., Slavia Hradec Králové, RCSM Rozkoš/Babí (UMT Nové Město)
NE 17.2.13 10,00 MFK Nové Město-Slavia Hradec Králové/Nový Hradec - Vítek Pavel
NE 24.2.13 10,00 RCSM Rozkoš/Babí-Slavia Hradec Králové/Nový Hradec - Vítek Petr
NE 10.3.13 10,00RCSM Rozkoš/Babí-MFK Nové Město - Hofman

Skupina I. Olympia HK A, Dobruška, Vamberk/Doudleby (Rychnov n.K.-pořadatel)
NE 24.2.13 12,00 Olympia HK A-Dobruška - Bednář st.
NE 03.3.13 12,00 Dobruška-Vamberk/Doudleby - Filip
NE 10.3.13 12,00 Vamberk/Doudleby-Olympia HK A - Jehlička

Skupina J. Trutnov/Mladé Buky, Červený Kostelec, Jaroměř (1999) (UMT Trutnov)
SO 02.3.13 10,30 Trutnov/Mladé Buky-Červený Kostelec - Doubic
SO 09.3.13 09,00 Jaroměř-Červený Kostelec - OFS TU
NE 17.3.13 09,00 Trutnov/Mladé Buky-Jaroměř - Trejbal