Doudleby B - České Meziříčí B 5:3 (3:1)

Doudleby B - České Meziříčí B 5:3 (3:1). 4. Gärtner Vojtěch, 14. Luňáček, 36. Lyer, 60. Václavík, 79. Kotyza - 44. Facuna z pen. 58. Havel Patrik, 71. Lyer vlastní. ŽK: 2:0. ČK: 0:0. Diváků: 68.
České Meziříčí B:
Frynta Petr - Vošvrda, Hovorka, Holeček, Facuna - Baše David (72. Šlor), Tomášek Petr, Kupka Aleš, Jelen Martin - Baše Karel, Havel Patrik
Syrůček, Petr, trenér ČM B: Zase jsme zaspali začátek zápasu a soupeř z toho vsítil dvě rychlé branky. V našich řadách panoval totální chaos a poločasové skóre bylo 3:1 zaslouženě ve prospěch domácích. Do druhé půle se šlo s odhodláním výsledek napravit. Postupně se nám to i začalo dařit, když jsme byli lepším mužstvem na hřišti. Bohužel z touhy bodovat jsme udělali zbytečné chyby což soupeř trestal. Konečný výsledek je 5:3 pro soupeře.