Elévové 2011/12

19.02.2013 14:47

Okresní přebor elévů Rychnovska 2011/12

Tabulka + ostatní výsledky   

17.kolo: Turnaj v Rokytnici, neděle 10.6. od 9:00. Soupeři: Rokytnice, Solnice, Borohrádek
 České Meziříčí - Rokytnice 1:2 (1:1). Fiala Daniel
 České Meziříčí - Solnice 3:2 (2:2). Baše David, Jelen Martin, Fiala Daniel
 České Meziříčí - Borohrádek 1:1 (0:1). Baše David

16.kolo: Turnaj v Českém Meziříčí, neděle 3.6. od 9:00. Soupeři: Ohnišov, Albrechtice, Rokytnice
 České Meziříčí - Ohnišov 1:2 (0:2). Fatka Patrik
 České Meziříčí - Albrechtice 0:0
 České Meziříčí - Rokytnice 2:0 (2:0). Baše David 2

15.kolo: Turnaj v Ohnišově, neděle 27.5. od 9:00. Soupeři: Ohnišov, Solnice, Jesenice
 České Meziříčí - Ohnišov 1:0 (1:0). Baše David
 České Meziříčí - Solnice 3:6 (3:3). Baše David 2, Jelen Martin
 České Meziříčí - V.Jesenice 5:1 (1:1). Baše David 3, Jelen Martin 2

14.kolo: Turnaj ve Velké Jesenici, neděle 20.5. od 9:00. Soupeři: V.Jesenice, Borohrádek, Albrechtice
 České Meziříčí - Albrechtice 0:1 (0:0)
 České Meziříčí - Borohrádek 1:0 (0:0). Baše David
 České Meziříčí - Velká Jesenice 2:2 (1:2). Vacula Jan, Hrudík Petr

13.kolo: Turnaj ve Velké Jesenici, neděle 13.5. od 9:00. Soupeři: V. Jesenice, Doudleby
České Meziříčí - Velká Jesenice 1:1 (0:0). Fatka Patrik
 České Meziříčí - Doudleby 3:3 (3:2). Vacula Jan, Fatka Patrik, Fiala Daniel

12.kolo: Turnaj v Českém Meziříčí v sobotu 5.5. od 10:00. Soupeř: Albrechtice
České Meziříčí - Albrechtice 1:5 (0:4). Fiala Daniel

11. Turnaj v Černíkovicích v neděli 29.4. od 9:00. Soupeři: Černíkovice, Borohrádek
České Meziříčí - Černíkovice 7:1 (2:1). Baše David 3, Fiala Daniel 3, Vacula Jan
 České Meziříčí - Borohrádek 1:2 (0:1). Jelen Martin

10. Turnaj v Českém Meziříčí v neděli 22.4. od 9:00. Soupeři: Ohnišov, Solnice
 České Meziříčí - Ohnišov 1:1 (1:0). Baše David
 České Meziříčí - Solnice 1:3 (0:1). Fiala Daniel
FOTO

9. Turnaj v Přepychách v sobotu 14.4. od 9:00, soupeři: Přepychy, Rokytnice, Rychnov B
České Meziříčí - Přepychy 7:1 (7:0). Fiala Daniel 3, Baše David 2, Vacula Jan, Hrudík Petr
 České Meziříčí - Rokytnice 0:1 (0:0)
 České Meziříčí - Rychnov B 1:1 (1:0). Jelen Daniel

 8. Turnaj ve Velké Jesenici, neděle 23. října od 9:00. Soupeři: Velká Jesenice, Ohnišov, Solnice, Černíkovice
 České Meziříčí - Velká Jesenice 1:3 (0:1). Hrudík Petr
 České Meziříčí - Solnice 0:2 (0:1).
 České Meziříčí - Ohnišov 2:0 (1:0). Baše David, Hrudík Petr
 České Meziříčí - Černíkovice 5:0 (2:0). Baše David 3, Jelen Martin, Hrudík Petr

7. Turnaj v Borohrádku v neděli 16.10. od 9:00 (odjezd v 8:00). Soupeři: Borohrádek, Rokytnice
České Meziříčí - Borohrádek 0:1 (0:0)
 České Meziříčí - Rokytnice 1:4 (1:1). Baše David

6. Turnaj v Albrechticích v neděli 9.10. od 9:00. Soupeři Albrechtice, Rychnov B
České Meziříčí - Albrechtice 1:5 (1:3). Vacula Jan
 České Meziříčí - Rychnov B 3:3 (0:1). Hrudík Petr 2, Vacula Jan

5. Turnaj v Českém Meziříčí v neděli 2. října od 9:00. Soupeři: Přepychy, Doudleby
České Meziříčí - Doudleby 0:0.
 České Meziříčí - Přepychy 1:0. Baše David

4. Turnaj ve Velké Jesenici v neděli 25.9. od 9:00, soupeři: V.Jesenice, Ohnišov, Solnice, Černíkovice
České Meziříčí - Černíkovice 11:0. Baše 7, Jelen 2, Kubíček , Vacula
České Meziříčí - V. Jesenice 0:1.
 České Meziříčí - Ohnišov 1:2. Jelen
 České Meziříčí - Solnice 1:5. Baše

3. Turnaj v Borohrádku, neděle 18.9. od 9:00. Soupeři: Borohrádek, Rokytnice
 České Meziříčí - Borohrádek 0:5 (0:3)
 České Meziříčí - Rokytnice 1:6 (0:5). Hrudík Petr

2. Turnaj v Albrechticích v sobotu 10.9. od 9:00. Soupeři: Albrechtice, Rychnov B
České Meziříčí - Rychnov B 1:2 (1:1). Baše David
 České Meziříčí - Albrechtice 4:3 (1:2). Baše David 2, Hrudík Petr, Jelen Martin

1. Turnaj v Českém Meziříčí v neděli 4.9. od 9:00. Soupeři: Doudleby, Přepychy
České Meziříčí - Doudleby 2:0. Hrudík Petr 2
  České Meziříčí - Přepychy 4:0 Baše David 3, Fiala Daniel

zde najdete všechny výsledky a tabulky: odkaz