Mladší žáci a starší přípravka 2010/11

19.02.2013 14:08

V této sezóně hrají mladší žáci a starší přípravka společnou soutěž a to Krajský přebor ml. žáků a st. přípravky

KP Mladších žáků sk.C 10/11

KP Starší přípravky sk.C 10/11

11.6. Turnaj v Českém Meziříčí

Mladší žáci:
 České Meziříčí - Hostinné 4:3
 České Meziříčí -  Hořice 1:15
 České Meziříčí -  Rozkoš 4:3

Starší přípravka:
 České Meziříčí - Hostinné 1:3
 České Meziříčí -  Hořice 4:3
 České Meziříčí -  Rozkoš 3:5
 

4.6. Turnaj v Týništi

Mladší žáci
 České Meziříčí - Týniště 2:2
 České Meziříčí - Slavia HK 0:9
 České Meziříčí - Vrchlabí A 0:4

Starší přípravka
 České Meziříčí - Týniště 0:7
 České Meziříčí - Slavia HK 0:4
 České Meziříčí - Vrchlabí A 5:3
 

28.5. Turnaj v Hořicích

 Účastníci: Hořice, Vrchlabí A, Nová/Stará Paka, České Meziříčí

 22.5. Turnaj v Českém Meziříčí

 Účastníci: České Meziříčí, Vrchlabí B, Chlumec, Vamberk
 Meziturnaj

 14.5. Turnaj v Žacléři

Účastníci: Žacléř, Vrchlabí A, Rozkoš, České Meziříčí

Turnaj v Týništi v sobotu 7.5. od 9:00

Mladší žáci
České Meziříčí - Týniště 0:6
 České Meziříčí - Rozkoš 0:10
 České Meziříčí - NoPa/StPa 0:7

Starší přípravka
České Meziříčí - Týniště 1:5
 České Meziříčí - Rozkoš 1:6
 České Meziříčí - NoPa/StPa 1:9

 

1.5. Turnaj v Týništi

Mladší žáci
 České Meziříčí - Týniště 0:7
 České Meziříčí - Hostinné 2:5
 České Meziříčí - Žacléř 0:2

Starší přípravka
České Meziříčí - Týniště 1:17
 České Meziříčí - Hostinné 0:4
 České Meziříčí - Žacléř 7:2
 

23.4. Turnaj v Českém Meziříčí

Mladší žáci
Hostinné - České Meziříčí 2:6
 České Meziříčí - Slavia HK 0:3
 České Meziříčí - N.Paka/St.Paka 0:3

Starší přípravka
 Hostinné - České Meziříčí 5:2
 České Meziříčí - Slavia HK 1:1
 České Meziříčí - N.Paka/St.Paka 1:6

16.4.2011 od 9:00 v Českém Meziříčí

Mladší žáci
Žacléř - Hořice 0:6 (0:3). Kněžourek 4, Petr 2
 ČM - Týniště 0:1 (0:1). Jaroš
 Hořice - Týniště 3:1 (1:0). Kněžourek 2, Kočí - Polášek
 Žacléř - ČM 2:0 (1:0). Těžký, Nguyen
 ČM - Hořice 0:6 (0:3). Kočí 2, Šubrt 2, Kněžourek, Kubát
 Týniště - Žacléř 1:4 (1:2). Matoušek - Haviar 2, Těžký, Nguyen

Starší přípravka
 Žacléř - Hořice 0:7 (0:2). Hátle 2, Tomášek, Pour, Stuchlík, Vávra, Rtel
 ČM - Týniště 1:5 (1:0). Kubíček - Kos 3, Šreibr, Medo
 Hořice - Týniště 2:3 (1:1). Hátle, Stuchlík - Kos 3
 Žacléř - ČM 1:6 (1:3). Demuth - Roubal, Ševc, Baše, Fiala, Hrudík
 ČM - Hořice 2:1 (1:1). Roubal, Hladík - Hátle
 Týniště - Žacléř 9:2 (7:0). Hlaváč 2, Kos 2, Šreibr, Kohout, Nedomanský, Zítko, Pojezdala - Demuth 2
 

16.10. od 9:00
 Turnaj v Třebši
 Účastníci: Třebeš, České Meziříčí, Kostelec, Týniště
 Rozhodčí: Hájek (HK), Vlachý (Libčany)

 10.10. od 9:00
Turnaj v Českém Meziříčí
 Účastníci: České Meziříčí, Týniště, Vamberk, Opočno
 Rozhodčí: Horský (Týniště n.O.), Záliš (Přepychy)

Starší přípravka
České Meziříčí - Opočno 2:0. Baše David, Hladík Jaromír
 Vamberk - Týniště 2:6. Tobiška Zdeněk, Mikyska Filip Kos Tomáš 4x, Šreibr 2x
České Meziříčí - Vamberk 3:3. Hladík Jaromír, Roubal Zdeněk, Fiala Josef - Ptáček Robin, Muller Radek, Tobiška Zdeněk
Opočno - Týniště 2:0. Bílek, Fligr
České Meziříčí - Týniště 0:6. Kos Tomáš 4x, Zítko, Nedomanský
 Opočno - Vamberk 2:0. Arijčuk 2x

Mladší žáci
České Meziříčí - Opočno 0:5. Filip 3x, Brožek, Mach
 Vamberk - Týniště 1:0. Sláma Radek
České Meziříčí - Vamberk 0:2. Hostinský, Ptáček
 Opočno - Týniště 2:2. Filip 2x Matoušek, Berounský
České Meziříčí - Týniště 2:2. Ševc Martin, Zdeněk Roubal Rydrychová, Matoušek
 Opočno - Vamberk 3:3. Hrabina, Filip, Štěpán Nezbeda 2x, Ptáček Robin


 2.10. od 9:00
Hřiště Rychnov nad Kněžnou UT
Účastníci: České Meziříčí, Rychnov, Třebechovice, Kostelec
 Rozhodčí: Filip (Rychnov), Jehlička (Rychnov)

 25.9. od 9:00
Hřiště Týniště n. O.
 Účastníci: České Meziříčí, Týniště, Rychnov, Solnice
 Rozhodčí: Praus (Častolovice), Průša (Dobruška)

 19.9. od 9:00
Hřiště Třebechovice
 Účastníci: České Meziříčí, Třebechovice, Solnice, Třebeš
 Rozhodčí: Pešava (Třebechovice p.O.), Kout (Opočno)

 12.9. od 9:00
Hřiště: Třebeš
 Účastníci: České Meziříčí, Vamberk, Rychnov n.Kn, Třebeš
 Rozhodčí: Krotil (HK), Hájek (HK)

5.9. od 9:00
 Hřiště: Kostelec n.O.
 Účastníci Kostelec n.O., Vamberk, Solnice, České Meziříčí
 Rozhodčí: Jehlička (Rychnov n.Kn.), Kos (Rychnov n.Kn.)

29.8. od 9:00
 Hřiště: České Meziříčí
 Soupeři: České Meziříčí, Rychnov, Opočno, Třebechovice
 Rozhodčí: Kout (Opočno), Ježek (Jílovice)