Nová Paka/Stará Paka - České Meziříčí 3:2 (1:0)

Nová Paka/Stará Paka - České Meziříčí 3:2 (1:0). branky ČM: Valtera Petr, Bílek Ondřej
Rozhodčí: Kriegler Pavel
České Meziříčí: Bouša Karel - Rind Lukáš, Fňouk, Ptáček, Štěpán Radek - Valtera, Šoun Michal, Bílek, Bouša Jan - Vlášek, Coufal Marek. Střídal: Coufal Jaroslav.
Slezák Miroslav, trenér ČM: Po nasčítání omluvenek během týdne jsem měl že zápasu dost velké obavy. Domácí střílí gól z jejich první akce. Hra prvního poločasu připomínala "Každý chvilku tahá pilku". Od začátku druhého poločasu byla Paka lepší a svou aktivitou nás nejprve donutila vyrobit penaltu a pak si dát takový polovlastenec, kdy při odkopu balónu trefíme jejich hráče a míč skončí v síti. 3:0 a vše se zdálo být jednoznačnou záležitostí, kdy tři samostatné útoky domácích skvěle vychytal Karel. V 80. minutě Valtera napřahuje a z 25 metrů trefuje šibenici. To nás probudilo a o tři minuty později snižujeme po rohu na rozdíl jedné branky. O další tři minuty naši radost zastavuje praporek pomezního. V závěrečném tlaku se nám už další branka vstřelit nepovedla. Chválím tým, že to za rozhodnutého stavu nezabalil. Za týden snad budeme kompletní.