Opočno - České Meziříčí 1:1 (1:0). PK: 3:4

Opočno - České Meziříčí 1:1 (1:0). PK: 3:4. 1. Trubač Michael - 55. Hlavsa. ŽK: 1:2 (84. Trubač - 22. Tomášek Jan, 30. Jančura David). ČK: 0:0. Diváků: 100.
Opočno:
Effenberk - Trubač, Lukášek, Petr, Čtvrtečka, Pfeifer (71. Polák), Smola, Franc, Přibyl Ondřej (60. Serbousek), Šnajdr, Franc
České Meziříčí: Frynta David - Krajňák (34. Ježek), Kozák (46. Kupka Aleš), Slánský, Tomášek Jan - Jančura (50. Hrudík), Hlavsa, Čiháček, Rezek - Tomášek Jakub, Baše Lukáš
Jánský Jan, trenér Opočna: Díky špatný koncovky soupeře a výborným zákrokům našeho golmana jsme získali v základní hrací době bod. V penaltovém roztřelu byli štastnější hosté a připsali si zaslouženě druhý bod.
Šnajdr Martin, trenér ČM: Už třetí zápas se opakoval náš špatný začátek. Tentokrát jsme inkasovali už ve 40. vteřině. Po inkasovaném gólu se hrál vyrovnaný fotbal s naší optickou převahou, kdy jsme si vytvořili spíš pološance než šance. Celý druhý poločas jsme dominovali, zaslouženě jsme v 55. minutě vyrovnali a další šance jsme zazdili. V penaltách jsme získali bonusový bod, přestože jsme měli vyhrát v základní hrací době.