Výsledky z pátka 29.3 až neděle 30.3.

Dorost nestačil na vedoucí Stěžery. Áčko na Lokomotivu také nestačiloBéčko si v posledním přípravném utkání poradilo i s o soutěž výše hrajícími Křovicemi!

PÁTEK

DOROST: České Meziříčí/Nové Město - Stěžery 2:4 (1:4). 17. Ptáček, 69. Čížek - 7. Špičan Jan, 13. Ficenec David, 35. Sehnoutek Štěpán, 36. Vácha Jan. ŽK: 0:0. Diváků: 30. (UMT v NM)
Rozhodčí: Machač Libor
České Meziříčí/Nové Město: Kučera - Rind Lukáš, Lepšík, Fňouk, Štěpán - Ptáček - Šoun Michal, Čížek, Bouša Jan, Němeček - Vlášek. Střídali: Valtera, Coufal M.
Slezák Miroslav, trenér: Stěžery nám ukázaly, že právem patří na čelo tabulky. Aby jsme proti nim uspěli, museli by jsme přidat na důrazu v našem vápně, kde jsme 2x neodkopli míč a natropit méně chyb. Stěžery se po těchto chybách rychle ujali vedení. Nám svitla naděje po skvěle kopnutém rohu a ještě lepším zakončení hlavou Davida Ptáčka, ale hosté přidali ještě dvě branky a o poločase to vypadalo na ručník. Do druhého poločasu jsem změnili rozestavení, ale už se nám podařilo pouze snížit, dobře kopnutou standardkou a dobrým přeběhem opět Davida Ptáčka, který zmátl hostujícího brankáře. Chválím kluky za druhý poločas, odehrát takhle i první, tak body určitě získáme.

SOBOTA

MLADŠÍ ŽÁCI: Turnaj v Kostelci n. O. v sobotu 30.3. od 9:00
Přepychy - České Meziříčí nehráno, soupeř se nedostavil
Kostelec/Častolovice - České Meziříčí 6:6 (2:3). Branky ČM: Janeček Lukáš 3, Vacek Jiří, Hurdálek Daniel, Šoun Martin
Borohrádek - České Meziříčí 3:3 (2:2). Branky ČM: Janeček Lukáš 2, Vacek Jiří

MUŽI A: Lokomotiva HK - České Meziříčí 3:0 (1:0). 19. a 77. Jelínek Jonáš, 72. Jurnečka Lukáš. ŽK: 0:2 (20. Filipi, 70. Plšek). ČK: 0:0. Diváků: 100.
Rozhodčí: Vlachynský Kamil, Klement Martin, Varol Ikizgül
Lokomotiva HK: Nohejl Kryštof - Toman Pavel, Zámečník Filip, Hátle David, Zelený Pavel (77. Tomáš Michal), Krejčík Karel (88. Pára Jan), Jelínek Jonáš, Hrin Pavel, Zbořil Matyáš, Jurnečka Lukáš (82. Bouška Daniel), Dubec Vojtěch
České Meziříčí: Adamovič - Havel Tomáš (83. Krajňák), Slánský, Tomášek Jan, Ježek - Tomášek Jakub, Filipi (46. Havel Patrik), Vejprava, Rezek (65. Šoun Michal) - Jílek (23. Tomášek Petr), Plšek (83. Němeček)
Sobotka Michal, sekretář Lokomotivy HK: Dnešní utkání se hrálo převážně v naší režii. Přehrávali jsme soupeře rychlou kombinační hrou. Ozdobou utkání byl parádní gól Jonáše Jelínka, který by mohl být někde gólem roku. Výborný výkon předvedli rozhodčí. Za předvedený výkon zaslouží pochvalu celé mužstvo. Vzkaz hostům" všechno časem bude„
Horký David, vedoucí mužstva ČM: Zasloužené vítězství domácích. Utkání zlomil gól na 2:0 po našem špatně vyřešeném rohu. Děkujeme dorostencům za pomoc. Oproti podzimu je Lokáda úplně jiný mančaft. Přál bych si, aby část financí, které domácí vynakládají na hráče, investovali do svého zázemí.

NEDĚLE

MUŽI B: České Meziříčí B - Křovice 3:1 (0:0). Branky: 54. a 75. Podstata, 78. Trnovský - 82. z pen. ?
České Meziříčí B: Novotný - Krajňák, Španiel, Brouček, Baše Martin - Drcmánek, Hlavsa, Tomášek Petr (46. Černý Aleš), Dolejší - Szorád (46. Podstata (76. Trnovský)), Trnovský (46. Červinka (87. Szorád))