MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Dobrušce v sobotu 6.4. od 9:00
Rychnov - České Meziříčí 1:8 (1:4).
Dobruška/Opočno oranžová - České Meziříčí 2:8 (0:3).
Solnice - České Meziříčí 3:14 (2:7).
Sestava: Drcmánek Jan - Dvořák Tadeáš, Havel Marek, Herzán Václav, Jílek Antonín, Křivák Matyáš, Kudera Denis, Luňáková Aneta

MUŽI A: Javornice - České Meziříčí 2:4 (0:2). Branky: 54. Počtýnský Jiří z pen., 77. Hovorka Jakub - 1. Plšek (Rezek), 25. Rezek Jakub (Fiala Daniel), 85. Vejprava (Ježek), 90. Baše Lukáš (Filipi). ŽK: 3:3 (35. Kráčmer Matěj, 73. Hovorka Jakub, 85. Kovaříček Josef - 57. Vejprava, 83. Provazník, 90+2 Ježek). ČK: 0:0. PK: 1:0. Diváků: 230.
Rozhodčí: Šnajdr Michal, Kriegler Pavel, Otava Marian
Javornice: Kasper Lukáš - Hovorka Jakub, Kasper Pavel, Petr Josef (85. Plíhal Martin), Šrefl Martin, Krejčí Adam, Suk Daniel (46. Kovaříček Josef), Nosek Ondřej, Počtýnský Jiří, Kráčmer Matěj (57. Kráčmer Jakub), Resl Jakub
České Meziříčí: Frynta David - Havel Tomáš, Slánský, Tomášek Jan (73. Provazník), Ježek - Rezek Jakub (81. Baše Lukáš), Vejprava, Filipi, Tomášek Jakub (64. Hlavsa) - Plšek, Fiala Daniel
Krunčík Tomáš, trenér Javornice: Zápas prakticky ani nezačal, a už jsme prohrávali. V prvních 20-ti minutách jsme totiž dominovali – bohužel v lenosti a naprosto nesoustředění. Navíc se nám vůbec nedařilo reagovat na důraz hostů, o kterém by se nám mohlo zdát. Ztráta 2:0 tak odpovídala dění na hřišti. Pak jsme si konečně vytvořili šance, ale bohužel bez gólového efektu. Druhou půli přežijeme několik závarů, krásně vyrovnáme a pak uděláme blbost, díky které ztratíme nárok na nějaké body, a to mrzí nejvíc.
Horký David, vedoucí mužstva ČM: Děkujeme všem hráčům za poctivý výkon, příkladné nasazení a dodržování pokynů. Víme jak v Javornici hrát abychom byli úspěšní a hráči taktiku dodrželi. I když jsme ztratili vedení 0:2 věřili jsme až do konce. Chtěli jsme prostě vyhrát víc než domácí. Blahopřejeme Bašíkovi k narození druhého potomka, kterého oslavil vstřelenou brankou.

DOROST: České Meziříčí/Nové Město - Železnice/Valdice 5:0 (3:0). 4. Vlášek, 17. a 50. Šoun Michal, 21. a 73. Čížek Vojtěch. Diváků: 38.
Rozhodčí: Merbs Rudolf
České Meziříčí/Nové Město: Kučera - Lepšík, Ptáček, Fňouk - Vacek, Čížek, Šoun Michal, Němeček, Štěpán Radek - Coufal Marek, Vlášek. Střídali: Coufal Jaroslav, Bouša Jan, Rind Lukáš
Slezák Miroslav, trenér: Do dnešního zápasu jsme zvolili rozestavení 3-5-2. Soupeře jsme chtěli vysoko napadat a dostat pod tlak. Brzy jsme se ujali vedení a to nás uklidnilo. Do konce poločasu jsme přidali další dvě branky a nemuselo být jen u nich. Poločasový výsledek měl být 6:0. Druhý poločas jsme přešli na rozestavení 4-4-2. Přidali jsme další dvě branky a hlavně ta na 5:0 po nádherné přihrávce Míry Němečka stála za to. Na výkonu opravdu nebylo, co vytknout, až na to proměňování šancí.

MUŽI B: Čermná n. O. - České Meziříčí 2:0 (0:0). 49. Vaněk Tomáš, 89. Tupec Roman. ŽK: 0:0. ČK: 0:0. Diváků: 60.
Rozhodčí: Vrána Jan
České Meziříčí B: Podstata (25. Adamovič (46. Podstata)) - Frynta Petr (46. Myšák), Brouček, Čiháček, Španiel - Dolejší (46. Adamovič), Hlavsa, Tomášek Petr, Černý Aleš (70. Vošvrda) - Trnovský, Bednář (60. Havel Patrik)
Petr Karel, trenér ČM B:

NEDĚLE

MLADŠÍ ŽÁCI: Turnaj na UMT v Rychnově v neděli 7.4. od 9:00 ODLOŽENO pro nemoc ČM