Předkolo Krajského poháru: České Meziříčí - Lokomotiva HK 2:2 (2:1). PK: 6:7.

České Meziříčí - Lokomotiva HK 2:2 (2:1). PK: 6:7. 33. Havel Tomáš z pen. (Hrudík Petr), 38. Havel Tomáš - 30. Bouška Daniel, 63. Zvolánek Marek. ŽK: 0:1 (60. Němec Jan). ČK: 0:0. Diváků: 50.
České Meziříčí:
Frynta David - Krajňák, Havel Tomáš, Kozák, Hrudík Petr - Vošvrda (76. Fiala Josef), Hlavsa, Novák Tomáš (80. Holeček), Rezek - Tomášek Jakub, Baše Lukáš
Lokomotiva HK: Beránek - Pára, Kotal, Mašek, Barcic, Němec, Javůrek Jiří, Zvolánek, Filipi, Javůrek Jakub (79. Tuček Tomáš), Bouška Daniel
Horký David, vedoucí mužstva ČM: První poločas jsme byli ve velkém vedru aktivnější, ale vázla finální přihrávka. Hosté měli jen náznaky šancí. Ve druhém poločase to na hřišti vypadalo, že si naši hráči vyměnili s Lokádou dresy, tak byl obraz hry odlišný od prvního poločasu. Výsledkem byla zasloužené remíza. V penaltách byl šťastnější soupeř.
Sobotka Michal, Lokomoriva HK: Ve vyrovnaném utkání jsme byli šťastnější na penalty a postupujeme do dalšího kola.