Přípravka 2011/12

19.02.2013 14:54

Okresní přebor mladších přípravek Rychnovska 2011/12

18. kolo: Turnaj v Borohrádku, sobota 9.6. od 9:00. Soupeři: Borohrádek, Albrechtice, Týniště
 České Meziříčí - Borohrádek 0:2 (0:1)
 České Meziříčí - Albrechtice 0:3 (0:1)
 České Meziříčí - Týniště 2:0 (1:0). Fiala Daniel, Šichan Petr

17.kolo: Turnaj ve Vamberku, sobota 2.6. od 9:00. Soupeři: Vamberk, Borohrádek, Solnice
České Meziříčí - Bororádek 0:0
 České Meziříčí - Vamberk 1:0 (1:0). Šichan Petr
 České Meziříčí - Solnice 2:0 (1:0). Fiala Daniel, Křeček Adam

16.kolo: Turnaj v Českém Meziříčí, neděle 27.5. od 9:00. Soupeři: Ohnišov, Vamberk, Týniště
 České Meziříčí - Ohnišov 1:3 (0:1). Krivčík Petr - Krajňak Dominik 2, Čančara Matyáš
 České Meziříčí - Vamberk 1:1 (0:0). Fiala Daniel - Falta Jakub
 České Meziříčí - Týniště 6:1 (3:1). Fiala Daniel 3, Šichan Petr 2, Mikušík David - Marha Jan

15.kolo: Turnaj v Solnici, sobota 19.5. od 9:00. Soupeři: Solnice, Ohnišov, Albrechtice
 České Meziříčí - Solnice 1:0 (0:0). Fiala Daniel
 České Meziříčí - Ohnišov 3:0 (1:0. Fiala Daniel 2, Křeček Adam
 České Meziříčí - Albrechtice 2:2 (2:0). Fiala Daniel 2

14.kolo: Turnaj ve Vamberku, sobota 12.5. od 9:00. Soupeři: Vamberk, Rychnov B
České Meziříčí - Vamberk 1:1 (0:0). Křeček Adam
 České Meziříčí - Rychnov B 15:0 (6:0). Krivčík Petr 5, Fiala Daniel 4, Němeček Miroslav 4, Mušák Petr, Křeček Adam

13. Turnaj v Českém Meziříčí v neděli 6.5. od 9:00. Soupeři: Týniště, Častolovice
 České Meziříčí - Týniště 5:1 (2:0). Šichan Petr 2, Fiala Daniel 2, Křeček Adam - Kubánek Filip
 České Meziříčí - Častolovice 6:0 (5:0). Křeček Adam 3, Fiala Daniel 2, Šcihan Petr
 
 12. Turnaj v Černíkovicích v sobotu 28.4. od 9:00. Soupeři: Černíkovice, Borohrádek
České Meziříčí - Černíkovice 4:1 (2:0). Fiala Daniel 2, Šichan Petr, Němeček Miroslav
 České Meziříčí - Borohrádek 3:2 (1:1). Fiala Daniel 2, Šichan Petr

11. Turnaj v Solnici v sobotu 21.4. od 9:00. Soupeři: Solnice, Opočno.
 České Meziříčí - Solnice 1:1 (1:0). Fiala Daniel
 České Meziříčí - Opočno 5:0 (1:0). Fiala Daniel 3, Šichan Petr, Němeček Miroslav

10. Turnaj v České Meziříčí v neděli 15.4. od 9:00. Soupeři: Albrechtice, Ohnišov, Kostelec n.O.
České Meziříčí - Albrechtice 1:0 (0:0). Šichan Petr
 České Meziříčí - Ohnišov 1:0 (1:0). Fiala Daniel
 České Meziříčí - Kostelec n. O. 6:0 (3:0). Fiala Daniel 4, Křeček Adam 2
FOTO
   
 9. Turnaj v Týništi v sobotu 29. října od 9:00 (odjezd 8:00). Soupeři: Týniště, Častolovice
České Meziříčí - Týniště 6:0 (3:0). Fiala Daniel 3, Šichan Petr, Němeček Miroslav, Krivčík Petr
 České Meziříčí - Častolovice 8:0 (4:0). Fiala Daniel 3, Šichan Petr 2, Světlík David, Bastl Petr, Mikušík David

8. Turnaj v Borohrádku, sobota 22.10. od 9:00. Soupeři Borohrádek, Rokytnice
České Meziříčí - Borohrádek 0:4 (0:2)
 České Meziříčí - Černíkovice 4:0 (3:0). Šichan Petr 2, Světlík David, Krivčík Petr

7. Turnaj v Českém Meziříčí v sobotu 15.10. od 9:00. Soupeři: Solnice, Opočno
České Meziříčí - Solnice 3:0 (0:0). Šichan Petr, Němeček Miroslav, Fiala Daniel
 České Meziříčí - Opočno 4:1 (3:0). Fiala Daniel 3, Krivčík Petr - Doucek Denis

6. Turnaj v Kostelci n.O. v neděli 9.10. od 9:00 (odjezd 8:00). Soupeři Kostelec n.O., Albrechtice, Ohnišov
České Meziříčí - Kostelec n.O. 5:0 (3:0). Šichan Petr 2, Fiala Daniel, Křeček Adam, Mikušík David
 České Meziříčí - Albrechtice 1:1 (0:0). Fiala Daniel
 České Meziříčí - Ohnišov 2:2 (1:1). Fiala Daniel 2

5. Turnaj ve Vamberku v sobotu 1. října od 9:00. Dvojutkání s Vamberkem
České Meziříčí - Vamberk 3:0 (1:0). Fiala Daniel 2. Krivčík Petr
 České Meziříčí - Vamberk 3:1 (3:0). Fiala Daniel 2, Šichan Petr

4. Turnaj v Českém Meziříčí v neděli 25.9. od 9:00, soupeři: Týniště, Častolovice
České Meziříčí - Týniště 7:2 (4:1). Fiala Daniel 4, Křeček Adam, Němeček Miroslav, Šichan Petr
 České Meziříčí - Častolovice 3:0 (2:0). Křeček Adam 2, Němeček Miroslav

3. Turnaj v Černíkovicích, sobota 17.9. od 9:00. Soupeři: Černíkovice, Borohrádek
České Meziříčí - Černíkovice 9:0 (3:0). Fiala Daniel 3, Křeček Adam 2, Mikušík David 2, Šichan Petr, Krivčík Petr
 České Meziříčí - Borohrádek 1:6 (0:3). Fiala Daniel

2. Turnaj v Solnici v sobotu 10.9. od 9:00. Soupeři: Solnice, Opočno
 České Meziříčí - Solnice 4:1 (3:1). Fiala Daniel 2, Křeček Adam, Krivčík Petr
 České Meziříčí - Opočno 3:0 (2:0). Křeček Adam 2, Bastl Petr
 

1. Turnaj v Albrechticích v sobotu 3.9. od 9:00. Soupeři: Albrechtice, Kostelec n.O., Ohnišov
Kostelec - České Meziříčí 0:7 (0:4).  Fiala Daniel 5, Krivčík Petr 2
 České Meziříčí - Albrechtice 0:3 (0:2)
 České Meziříčí - Ohnišov 5:0 (2:0). Fiala Daniel 3, vlastní, Křeček Adam

 

Všechny zápasy a tabulka: odkaz