PU: České Meziříčí - Dobruška B 6:1 (2:0)

9.3. od 12:00 České Meziříčí - Dobruška B 6:1 (2:0). 55., 60. (Ježek), 70. a 80. Slánský (Hlavsa), 6. (Krajňák) a 19. Ježek (Rezek) - 87. ?

Frynta (8) - Borecký (6), Kozák (7), Tetřev (7), Kupka (8) - Krajňák (8), Hlavsa (9), Čiháček (9), Ježek (9) - Slánský (10), Rezek (8). Hokejově střídali: Rak (7), Baše (7), Havel Tomáš (7), Slezák (6)

Dnes se nám oproti minulému zápasu dařilo kombinačně a vstřelili jsme i krásné branky. Několik dalších příležitostí jsme ještě neproměnili. Za stavu 4:0 soupeř rezignoval. První branka padla po ose Rezek - Krajňák a zakončující Ježek. Druhá byla skoro totožná Krajňák - Rezek a opět ji zakončil Ježek. V 55. minutě brankář hostí míč špatně rozehrál a Slánský mu míč vrátil do šibenice. V 60. minutě si Slánský naběhl na přímý kop Ježka a hlavou dával už na 4:0. V 70. minutě trestá chybu obrany lobem přes brankáře opět Slánský. V 80. minutě střílí svoji čtvrtou branku v zápase z velkého vápna Slánský. V 87. minutě Dobruška snižuje z přímého kopu z hranice pokutového území.