Rozpis zimní přípravy mužů 2015

05.12.2014 10:48

 

Rozpis zimní přípravy mužů 2015

Upozornění - do tělocvičny si vždy brát věci na ven + obuv na běhání! Tréninky jsou společné pro áčko i béčko.

Veškeré změny oproti rozpisu budou rozesílány SMS zprávami a zveřejněny na FB a webu.

 

Čt 15.1. od 17:30 do 19:30 Tělocvična v Pohoří

Út 20.1. od 17:30 do 19:30 Tělocvična v Pohoří

Čt 22.1. od 17:30 do 19:30 Tělocvična v Pohoří

Út 27.1. od 17:30 do 19:30 Tělocvična v Pohoří

Čt 29.1. od 17:30 do 19:30 Tělocvična v Pohoří

Ne 1.2. od 12:00 přípravný zápas České Meziříčí - Dobruška 5:3 (3:2). 1. Baše Lukáš (Provazník, Čiháček), 8. Krajňák (Kupka, Provazník), 40. Hlavsa (Kupka), 50. Provazník (Slánský), 69. Provazník (Baše Lukáš) - 13. Hašek, 20. Čopík, 62. Petr
České Meziříčí: Havel Patrik - Kubíček Jindřich, Kozák, Tomášek Jan, Kupka Aleš - Krajňák, Hovorka, Hlavsa, Čiháček, Provazník - Baše Lukáš. Střídali: Havel Tomáš, Vošvrda Kamil, Slánský.

Út 3.2. od 17:30 do 19:30 Sokolovna ČM

Čt 5.2. až ne 8.2. kondiční soustředění Deštné v O.h.

Ne 8.2. od 10:00 přípravný zápas dorost Nové Město na UT v NM. ZRUŠENO kvůli sněhu!

Út 10.2. od 17:30 do 19:30 Tělocvična v Pohoří

Čt 12.2. od 17:30 do 19:30 Tělocvična v Pohoří

So 14.2. od 10:00 přípravný zápas dorost Olympie HK na UT v NM. ZRUŠENO týmem Olympie!

Út 17.2. od 17:30 do 19:30 Tělocvična v Pohoří

Čt 19.2. od 17:30 do 19:30 Tělocvična v Pohoří

So 21.2. od 14:00 přípravný zápas České Meziříčí - Lípa n.O. 2:2 (2:0). 13. Baše Lukáš (Provazník), 34. Tomášek Petr (Provazník) - 50. ?, 73. ?
České Meziříčí: Baše Karel - Kubíček Jindřich, Kozák, Tomášek Jan, Čiháček - Rezek - Krajňák, Tomášek Petr, Hlavsa, Provazník - Baše Lukáš.
Střídali: Vošvrda, Havel Tomáš, Jančura David

Út 24.2. od 17:30 do 19:30 Tělocvična v Pohoří

Čt 26.2. od 17:30 do 19:30 Tělocvična v Pohoří

So 28.2. od 10:00 přípravný zápas České Meziříčí - Smiřice 3:5 (2:1). 6. Baše Lukáš (Čiháček), 21. Baše Lukáš (Rezek), 90. Čiháček (Provazník) - 37. ?, 63. vlastní, 70. ?, 80. ?, 83. ?
České Meziříčí: Havel Patrik - Čáp, Kozák, Tomášek Jan, Kubíček Jindřich - Krajňák - Provazník, Rezek, Čiháček, Ježek - Baše Lukáš.
Střídali: Vošvrda, Havel Tomáš, Tomášek Petr, Španiel

Út 3.3. od 17:00 trénink hřiště ČM

Pá 6.3. od 17:00 trénink hřiště ČM

Ne 8.3. od 17:00 přípravný zápas České Meziříčí - Bílá Třemešná (1.A třída) 2:3 (1:2). 38. Kozák (Hlavsa), 61. Tomášek Jan (Provazník) - 25. ?, 26. ?, 54. ?
České Meziříčí: Havel Patrik - Havel Tomáš, Kozák, Tomášek Jan, Kupka Aleš - Hovorka - Jančura David, Hlavsa, Čiháček, Ježek - Baše Lukáš.
Střídali: Tomášek Petr, Provazník, Španiel, Borecký David, Tomášek Jakub

Út 10.3. od 17:00 trénink hřiště ČM

Pá 13.3. od 17:00 trénink hřiště ČM
So 14.3. od 14:00 přípravný zápas České Meziříčí - Jaroměř B 4:2 (1:0). 30. Provazník Lukáš (Baše Lukáš), 47. Havel Lukáš (Čiháček), 79. Čiháček (Tomášek Petr), 86. Rezek (Havel Tomáš) - 64. Ameti, 68. Bano Jan
České Meziříčí: Frynta David - Slánský, Kozák, Tomášek Jan, Kupka Aleš - Hovorka - Provazník, Hlavsa, Čiháček, Ježek - Baše Lukáš.
Střídali: Rezek, Tomášek Petr, Havel Tomáš, Havel Lukáš, Havel Patrik

Út 17.3. od 18:00 trénink hřiště ČM

Pá 20.3. od 18:00 trénink hřiště ČM

So 21.3. od 15:00 mistrovský zápas ČM - Černíkovice