Starší žáci - výsledky v sezóně 2010/11

Krajská soutěž Starších žáků 10/11

30.kolo: Častolovice - České Meziříčí 4:5 (3:2). Ryšavý 5

Karel Baše, trenér ČM: Domácí nastoupili v devíti a my v desíti, ale i tak byli domácí o fous lepší ale postupně jim docházeli síly a Meřič toho zásluhou životního výkonu Ryšavého využila.

29.kolo: Týniště - České Meziříčí 0:1 (0:0). Jarkovský
 Rozhodčí: Pelová

Miroslav Slezák, trenér ČM: Kluci se skvěle po debaklu oklepali a věděli, že dnešní zápas pro nás je velice důležitý. Hosté byli těžkým soupeřem, nastřelili dvě břevna a bušili do nás po obdržené brance. Dokázali jsme sílou a soustředěným výkonem získat důležité vítězství. Děkuji všem zůčastněným.

27.kolo: České Meziříčí - Náchod B 0:8 (0:4).
 Rozhodčí: Martínek

Miroslav Slezák, trenér ČM: Soupeř byl o mnoho fobalovější a jasně nás celé utkání přehrával. Na naší straně je spokojenost s výkonem Zdeňka Roubala, který je věkové ještě elév a dokázal se skvěle zařadit..

26.kolo: České Meziříčí - Meziměstí 2:2 (2:2). Štěpán Jan, Ševc Martin - Kolek 2
 Rozhodčí: Kout

Miroslav Slezák, trenér ČM: Na pohled slušné utkání.. Domácí se bohužel nesešli a hráli pouze o 10 hráčích. Hosté se ujali rychle vedení 2:0 a domácí byli v tu chvíli na ručník, ale i o deseti dokázali vyrovnat už do poločasu.. V druhém poločase domácí nastřelili tyčku a hosté zahodili 3 golové šance a tak se oba týmy rozešli smírně. Hosté nakonec dohrávali také o 10 po zranění 2 hráčů. Svému týmu děkuji, že na hřišti nechal vše co mohl a skládám jim poklonu.

25.kolo: Solnice - České Meziříčí 2:1 (1:1). Nosálek
 Rozhodčí: Jindáček

Miroslav Slezák, trenér ČM: Opět jsme zaspali na začátku poločasu kdy jsme hned inkasovali.. Do poločasu jsem dokázali vyrovnat a vytvořit si i nějaké šance.. Solnice hrozila hlavně z rohových kopů.. 6 minut před koncem jsem bohužel inkasovali a v poslední minutě netrefili hlavičkou odkrytou branku.. Opět ztracené body díky neproměněným šancím.

24.kolo: České Meziříčí - Mladé Buky 3:3 (1:0). Branky ČM: Červík, Havel, Jarkovský
 Rozhodčí: Hlaváč

Slezák Miroslav, trenér ČM: Po první půli snad nikdo z domacích nevěřil, že by si hosté mohli odvézt nějaké body. Ale na začátku druhé půle domácí zaspali a ze dvou rychlých kontrů inkasovali. Doplatili jsme na neproměňování brankových příležitostí, které jsme schopni si během zápasu vytvořit.

23.kolo: Kostelec nad Orlicí - České Meziříčí 2:0 ( : )
 Rozhodčí: Kudláček

22.kolo: České Meziříčí - Probluz 2:1 (2:1). Jarkovský, Ševc Martin
 Rozhodčí: Bednář st.

Miroslav Slezák, trenér ČM: Hosté vstřelili branku hned v první minutě z prvního útoku. Domácí i proti větru dokázali zápas otočit už do poločasu, kdy spoustu šancí zahodili. Někteří hráči si sáhli na dno svých sil a zápas ubojovali do zdárného konce. Hráčům patří dík.

21.kolo: Babí - České Meziříčí 1:1 (0:0). Branka ČM: Jarkovský
 Rozhodčí: Nožka

20.kolo: České Meziříčí - Skřivany 1:4 (0:1). Ryšavý

Karel Baše, trenér ČM: O prohře rozhodly individuální chyby hráčů, výsledek je pro nás krutý.

19.kolo: RSCM Rozkoš - České Meziříčí 5:1 (0:0). Tichý z pen.
Rozhodčí: Vítek J.

18.kolo: České Meziříčí - Rychnov B 1:1 (1:0). Kuncl Karel
 Rozhodčí: OFS RK

Miroslav Slezák, trenér ČM: V Meziříčí se celkově odehrálo slušné utkání. Domácí byli lepším týmem, když měli několik šancí na zvýšení a pojištění výsledku. Hosté srovnali po chybě domácí obrany a brankáře, který následně svůj tým podržel po nádherné střele hostujícího hráče. Utkání se odehrálo za krásného počasí a přátelském duchu o což v této soutěži především jde.

17.kolo: České Meziříčí - FKM Javorka 1:2 (0:1). Ryšavý
 Rozhodčí: Ježek (Jílovice)

Miroslav Slezák, trenér ČM: Hosté vyhráli na gólové šance a i na branky. Domácí brankář Havel vychytal 3 samostatné úniky hostů. Škoda že se nám nepodařilo udžet remízu...

16.kolo: Olympia HK B - České Meziříčí 6:3 6:3 (1:1). Štěpán Jan 2, Jarkovský
 Rozhodčí: Janata

15.kolo: České Meziříčí - Hostinné 0:3 (0:2). Jakoubek 2, Smejkal
 Rozhodčí: Pelová (Kostelec n.O.)

Starší žáci nastoupili k zápasu pouze v desíti lidech, po zranění Martina Ševce dokonce odehráli celý druhý poločas v devíti.

14.kolo: České Meziříčí - Týniště 2:0 (2:0). Ryšavý, Jarkovský
 Rozhodčí: Pešava (Třebechovice p.O.)

Miroslav Slezák, trenér ČM: Domácí byli lepším týmem kdy ještě zahodili 3 stoprocentní šance a domácí brankář vychytal dva samostatné uniky hostů. Obě branky padli po střelách z větší vzdálenosti a pomoci větru. Nejprve Ryšavý vymetl pravou šibenici a o chvilku později Jarkovský tu levou.

13.kolo: Náchod B - České Meziříčí 8:0 ().
Rozhodčí: Pavlů (Česká Metuje)

12.kolo: Meziměstí - České Meziříčí 5:1 (3:1). Čmelík
 Rozhodčí: Tryzna (Červený Kostelec)

11.kolo: České Meziříčí - Solnice 0:0.
 Rozhodčí: Horský

Miroslav Slezák, trenér ČM: Zasloužená remíza pro obě družstva.

10.kolo: Mladé Buky - České Meziříčí 2:1 (1:1). Tichý
 Rozhodčí: OFS TRUTNOV

9.kolo: České Meziříčí - Kostelec n.O. 0:2 (0:0)
Rozhodčí: Praus se NEDOSTAVIL!!!

Miroslav Slezák, trenér ČM: Už podruhé se nám stalo že nedorazil delegovaný rozhodčí. Tentokrát pan Ing. Praus. Domácí nedokázali v prvním poločase využít vítr v zádech, kdy na střelili pouze břevno, zatím co hosté toho využili dvěmi brankami ve druhém poločase. Utkání by slušela remíza.

8.kolo: České Meziříčí - Častolovice 2:6 (0:3). Ševc Martin, Kuncl Karel

Miroslav Slezák, trenér ČM: Hosté zaslouženě vyhráli, když domácí prospali první poločas a začli hrát až ve druhém. Za zmínku stojí gól hostů v první minutě utkání a chycená penalta domácím brankářem.

7.kolo: Probluz - České Meziříčí 1:2 (1:1). Štěpán Jan, Ryšavý
 Rozhodčí: Kubišta (Kosičky)

6.kolo: České Meziříčí - Babí 2:0 (0:0). Havel F. 2

5.kolo: Skřivany - České Meziříčí 2:1 (0:1). Nosálek
Rozhodčí: OFS HK

4.kolo: Hostinné - České Meziříčí 6:0 (1:0).
Rozhodčí: se nedostavil (Trejbal - Svoboda n.Ú.)

3. kolo: České Meziříčí - RSCM Rozkoš 2:2 (1:1). ŽK 0:1. Branky: Zemánek, Havel F. - Kubánek, Konvalinka
Rozhodčí: Kudláček (Doudleby n.O.)

Miroslav Slezák, trenér ČM: Vyrovnané utkání, ve kterém měli blíže ke třem bodům domácí.

2. kolo: FKM Javorka - České Meziříčí 2:1 ( : ). Kuncl Karel
Rozhodčí: OFS JC

1. kolo: České Meziříčí - Olympia HK B 1:4 (1:3). Jarkovský Tomáš
 Rozhodčí: Kout (Opočno)