Starší žáci - výsledky v sezóně 2011/12

Krajská soutěž Starších žáků sk. B 2011/12

28.kolo: České Meziříčí - Rudník 2:3 (0:2). Netík, Ševc Jan
Rozhodčí: Hlavsa

Miroslav Slezák, trenér ČM: V posledním zápase sezony Meziříčtí paradoxně předvedli nejlepší fotbal z celé sezóny. Zápas ozdobili výkony brankářů na obou stranách. Hrál se velice dobrý fotbal a diváci se bavili. Tento zápas byl po 8 letech trénování skvělou rozlučkou pro trenéra Ladislava Holečka. Děkuji mu za spolupráci a v budoucnu u trénování zase na viděnou.

27.kolo: Týniště n. O. - České Meziříčí 6:1 (4:1). Ševc Martin
Rozhodčí: Horský

26.kolo: České Meziříčí - Jaroměř 1:6 (1:4). Novák Tomáš
 Rozhodčí: Martínek

Miroslav Slezák, trenér ČM: Proti prvnímu celku tabulky je výsledek přijatelný.

25.kolo: Žacléř - České Meziříčí 6:2 (3:1). Branky ČM: Roubal, Ševc Martin
 Rozhodčí: Gereg

Miroslav Slezák, trenér ČM: Bohužel místo aby jsme ve třetí minutě vedli 1:0 prohrávali jsme 2:0. Roubal v první minutě neproměnil tutovku, ale v poslední minutě 1. poločasu už se nemýlil.. Druhý poločas jsme hru vyrovnali, troufl bych si říct že 25.minut jsme byli lepším týmem. Ke konci zápasu už nám došli síly a inkasovali jsme ještě dvě branky.. Výkon i přes prohru se nám líbil.

24.kolo: Babí/Machov - České Meziříčí 10:1 (3:1). Novák Tomáš
 Rozhodčí: Nožka

Miroslav Slezák, trenér ČM: Výsledek hovoří za vše.

23.kolo: České Meziříčí - Doudleby/Vamberk 2:6 (2:4). Holeček, Netík - Kotyza, Žilka, Halamka, Mazura, Hájek, Hostinský

Miroslav Slezák, trenér ČM: První půle byla velmi vyrovnaná, ale hosté byli efektivnější v zakončení. Na 1:1 srovnával Holeček krásným přímým kopem do šibenice. Druhý poločas, kdy domácím odešly trochu síly, už hosté byli o něco lepší a přidali dvě branky.

22.kolo: Mladé Buky - České Meziříčí 7:0 (2:0)
Rozhodčí: Nývlt

21.kolo: České Meziříčí - Mladé Buky 0:6 (0:4)
Foto

Miroslav Slezák, trenér ČM: Hosté předvedli lepší výkon a zaslouženě vyhráli.

20.kolo: Rudník - České Meziříčí 4:0 (1:0)

19.kolo: České Meziříčí - Týniště n.O 4:3 (0:2). Ševc Martin 3, Novák - Voda 3. ŽK: 1:0
 Rozhodčí: Kout
FOTO

Miroslav Slezák, trenér ČM: Domácí vydřeli těžké vítězství až v poslední minutě zápasu. Hosté byli první poločas lepším mužstvem, což se projevilo i na výsledku. Druhý poločas se hra vyrovnala a domácí začali po chybách hostující obrany střílet branky. Během 5 min. otočili zápas 3 brankami Ševce. Hosté poté vyrovnali. Když se zápas blížil ke konci kopali domácí roh, odražený balon se jim dostal opět na kopačky a z následného centru se prosadil Novák krásným volejem. Trenéři děkují hráčům za výkon a hlavně bojovnost.

18.kolo: Jaroměř - České Meziříčí 13:0 (6:0)
Rozhodčí: OFS NA

17.kolo: České Meziříčí - Žacléř 2:6 (0:1). Branky ČM: Ševc Martin, Jančura Michal z pen.

Miroslav Slezák, trenér ČM: Domácí ve své jarní premiéře na domácím hřišti doplnili muže i dorost a ukončili černý víkend Meřičského fotbalu, který skončil na závěrečném skóre 2:21

16.kolo: České Meziříčí - Babí/Machov 0:3 (0:0)

Miroslav Slezák, Trenér ČM: Po vyrovnaném prvním poločase, kdy domácí nastřelili tyč, se obraz hry změnil ve prospěch hostů. Hosté byli celý druhý poločas lepším mužstvem a potvrdili to i třemi brankami. Za zmínku stojí první gól hostů přímo z rohového kopu.

15.kolo: Doudleby/Vamberk - České Meziříčí 3:0 (2:0)
Rozhodčí: Jehlička

14.kolo: Skřivany - České Meziříčí 7:0 (4:0)
 Rozhodčí: Průcha

Miroslav Slezák, trenér ČM: Po tragické první půli se hra ve druhém poločase zlepšila, ale nestačila na to aby jsme se alespoň jednou prosadili. Jediný kdo odehrál oba poločasy velmi dobře byl Tomáš Novák.

13.kolo: Jaroměř - České Meziříčí 4:1 (2:0). Branka ČM: Ševc Martin
 Rozhodčí: Janeček

Miroslav Slezák, trenér ČM: Vyrovnané utkání rozhodla Jaroměř ve svůj prospěch proměňováním golových příležitostí, které si vytvořila. Zatím co Českomeziříčtí své vypracované šance zahazovali.. Velmi dobrý výkon našich hochů..

12.kolo: České Meziříčí - Týniště 0:4 (0:1). Winkler 2x, Voda, Moravec

Miroslav Slezák, trenér ČM: Po v celku vyrovnané hře, kdy domácí neproměnili dvě příležitosti, se ke konci poločasu ujali hosté vedení. Na začátku druhého poločasu hosté přidali druhý gól a následně na to domácí neproměnili penaltu a hosté z protiútoku dali třetí. Škoda neproměněných šancí. Domácí, kteří jsou nejmladším družstvem v soutěži si za předvedený výkon zaslouží pochvalu.

11.kolo: České Meziříčí - Hořice 1:8 (1:4). Seidl - Čížek 2,Petr 2, Kubát, Kuneš, Kolovratník, Krejčí

Miroslav Slezák, trenér ČM: Domácí sehráli se silným soupeřem velice solidní utkání i velmi slušný výsledek..

10.kolo: Kostelec n. O. - České Meziříčí 18:1 (11:0). Branka ČM: Roubal Zdeněk
 Rozhodčí: Bednář st.

9.kolo: České Meziříčí - Doudleby/Vamberk 2:4 (1:0). Branky ČM: Ševc Jan, Seidl

Miroslav Slezák, trenér ČM: Domácí první poločas odehráli velmi dobře a zaslouženě vedli 1:0. Druhý poločas byli lepší hosté, kteří nastříleli 4 branky. Domácí začli opět hrát až po třetí obdržené brance. Škoda zahozených šancí. Utkání mohlo být ještě zajímavější.

8.kolo: Javorka - České Meziříčí 8:1 (2:1). Suchý 5, Kobrýn 3 - Nosálek
 Rozhodčí: Haken

7.kolo: České Meziříčí - Javorka 2:9 (1:5). Novák, Ševc Martin - Suchý 4, Holomba 2, Kobrýn, Groch, vlastní (Holeček)

Miroslav Slezák, trenér ČM: I přes vysokou prohru, předvedli domácí jeden z nejlepších výkonů v sezoně. Bojovností se dnes většina z nich mohla měřit i s o tři roky staršími soupeři, kteří hráli na place. Pochvala pro celý tým.

6.kolo: Týniště - České Meziříčí 6:0
 Rozhodčí: Hlaváč

5. kolo: České Meziříčí - Skřivany 1:8 (0:2). Ševc Martin - Ludvík 4, Dvořák, Fiala, Ševčík, vlastní
 Diváků: 50. Rozhodčí: Kout

Miroslav Slezák, trenér ČM: První poločas byl ze strany domácích velmi dobrý a zdálo se, že by mohli uhrát dobrý výsledek. Začátek druhého poločasu vše zhatil, kdy si domácí nechali od soupeře brzy vstřelit 2 branky. Poté už byli Skřivany lepší a získali převahu. Čestný úspěch domácí zaznamenali po skvělé akci.

4. kolo: České Meziříčí - Jaroměř 0:3 (0:1)
 Rozhodčí: Ježek

Miroslav Slezák, trenér ČM: Domácí měli dnes smůlu. Jaroměř byla o něco fotbalovější, nastřelila 3 břevna. Domácí pouze tyč, a další příležitosti se dají zapsat do kolonky zahozených. Je to škoda, soupeř byl hratelný a minimálně boda jsme měli uhrát..

3. kolo: Hořice - České Meziříčí 12:0
Rozhodčí: Janata

Miroslav Slezák, trenér ČM: Domácí jasně lepší. Výsledek mluví za vše. Naši malí kluci na soupeře nestačili.

2. kolo: České Meziříčí - Kostelec n.O. 0:10 (0:6)

Miroslav Slezák, trenér ČM: Domácí dokázali hrát se silným soupeřem pouze 20 min. druhého poločasu.. Pak se opět vrátili k odevzdanému přístupu bez chuti hrát.

1. kolo: Vamberk/Doudleby - České Meziříčí 1:4 (1:1). Libnar 2, Novák, Nosálek

Miroslav Slezák, trenér ČM: První zápas v sezóně se nám vydařil a celkem zaslouženě se odvážíme tři body.. Snad nebudou posledními.