Třebechovice p.O. - České Meziříčí/Nové Město 1:2 (1:0)

Třebechovice p.O.  - České Meziříčí/Nové Město 1:2 (1:0). 30. Havlíček Jáchym - 52. Hoffinger Josef, 71. Hoffinger Robert. ŽK: 0:2 (68. Lepšík, 78. Ptáček). Diváků: 30.
České Meziříčí: Bouša Karel - Lepšík, Ptáček, Fňouk, Rind - Valtera, Němeček, Hoffinger Josef, Mazák - Coufal Marek, Vlášek Lukáš. Střídali: Hoffinger Robert, Bouša Jan, Coufal Jaroslav
Rozhodčí: Janota Josef, Kuric Jan
Slezák Miroslav, trenér ČM: Dnes jsme v úmorném vedru zavítali do Třebechovic. Asi by nám všem bylo líp vedle na koupališti, ale čekala nás 90 minutová šichta. Navíc nám z 5 středních záložníků zůstali dva. V prvním poločase se ukázalo staré dobré pravidlo nedáš dostaneš a prohráváme 1:0. Nástup do druhé půle se nám povedl a brzy jsme srovnali. V 71. minutě jdeme do vedení a s vypětím všech sil jsme výsledek ubránili. Dnes zápas rozhodli bratři Hoffingerové. Po minulé prohře, dobré tři body.