Velké Poříčí - České Meziříčí 7:0 (4:0)

Velké Poříčí - České Meziříčí 7:0 (4:0). 44. a 77. Dobýval, 43 a 86. Danihel, 29. Nguyen, 40. Hubka, 73. Gois. ŽK: 2:1 (30. Dobýval, 35. Hubka - 82. Čiháček). ČK: 0:0. PK: 1:0 (51. Hubka neproměnil). Diváků: 81.
Velké Poříčí: Vacho - Lokvenc, Kuneš, Fišer, Novák, Hurdálek (69. Gois), Hubka, Pařízek (46. Hanzl), Danihel, Nguyen (54. Vít), Dobýval
České Meziříčí: Frynta David - Havel Tomáš, Kozák, Slánský (46. Jančura), Krajňák - Rezek, Hlavsa (46. Hrudík), Čiháček, Tomášek Jan - Tomášek Jakub, Baše Lukáš
Hurdálek Josef, vedoucí mužstva V. Poříčí: V úvodu utkání se hosté dostali do dvou výborných šancí ale neproměnili. Domácí hru vyrovnali a do poločasu dali 4 branky. V druhé části přidali další 3 branky. Zasloužené vítězství domácích.
Šnajdr Martin, trenér ČM: V prvním poločase byl náš výkon katastrofální a po individuálních chybách jsme ho prohráli 4:0. Do druhého poločasu jsme změnili rozestavení na 3-4-3 a chtěli se stavem ještě něco udělat. Náš výkon byl pak diametrálně odlišný, ale několik výborných šancí jsme neproměnili a domácí nás potrestali z rychlých protiútoků.