Železnice/Valdice - České Meziříčí 0:3 (0:0)

Železnice/Valdice - České Meziříčí 0:3 (0:0). 50. Čížek Vojtěch, 73. Vacek Matěj, 87. Hoffinger Josef z pen. ŽK: 0:0. ČK: 0:0. Diváků: 30.
Rozhodčí: Kiec Martin
České Meziříčí: Bouša Karel - Rind Lukáš, Lepšík, Fňouk, Štěpán Radek - Valtera, Čížek, Hoffinger Josef, Němeček - Vlášek, Vacek. Střídali: Hoffinger Robert, Bouša Jan, Dyršmíd
Slezák Miroslav, trenér ČM: Dnes jsme chtěli potvrdit naši venkovní sérii výher. V 5. minutě si domácí po naší pěkně akci nastřelili tyčku a tím začala naše zvonkohra domácí svatyně. Do poločasu trefujeme ještě jednou tyčku pak břevno a další šance zahazujeme. Místo vedení 4:0 stav 0:0. Vstup do druhého poločasu se nám moc nevydařil a vysvobodila nás na dvakrát zakončená penalta. Na 2:0 se trefil chytře z přímáku Váca. V závěru jsme poctivě bránili a vyráželi do brejků. Jeden z nich skončil druhou penaltou, kterou proměnil Pepa Hoffinger. Chválím tým za 0 vzadu a  Matěje Vacka za jeho výkon. Michalu Šounovi přejeme, ať je po včerejším popíchání včelami v pořádku.