Novinky

Výsledky z víkendu 21. a 22. května

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj ve Vamberku v sobotu 21.5. od 9:00 Borohrádek - České Meziříčí 1:3 (0:2). Janeček Lukáš 3 Vamberk - České Meziříčí 14:1 (7:1). Janeček Lukáš Přepychy - České Meziříčí 4:4 (1:1). Janeček Lukáš 3, Švorc Štěpán   MUŽI B: Kostelecká Lhota B - České Meziříčí...
Celý článek

Předpřípravka: Turnaj v Přepychách ve středu 18. května

Přepychy - České Meziříčí 3:11. Herzán Václav 4, Švrček Matěj 2, Drcmánek Jan 2, Krsková Tereza, Rezek Matyáš, Luňáková Aneta Týniště - České Meziříčí 4:11. Herzán Václav 5, Rezek Matyáš 3, Švrček Matěj 2, Krsková Tereza Vamberk - České Meziříčí 1:15. Herzán Václav 5, Švrček Matěj 4, Luňáková...
Celý článek

Výsledky z víkendu 14. a 15. května

MLADŠÍ ŽÁCI: Turnaj v Javornici v sobotu 14.5. od 9:00 Kostelec/Častolovice - České Meziříčí 0:6 (0:5). Lehký Tobiáš 2, Vostřel Lukáš 2, Bilanych Yulian, Rejchrt Karel  Javornice - České Meziříčí 1:2 (1:1). Lehký Tobiáš, Kramer Christopher Borohrádek - České Meziříčí 2:3 (2:2). Lehký...
Celý článek

Výsledky z víkendu 7. a 8. května

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Rychnově v sobotu 7.5. od 9:00 Rychnov Bílá - České Meziříčí 16:3 (7:1). Havel Vojtěch 2, Bolečková Justýna Rychnov Žlutá - České Meziříčí 8:6 (4:4). Rejchrt Radek 3, Bolečková Justýna, Petřák Roman, Jílek Robert Javornice - České Meziříčí 0:9 (0:3). Havel Vojtěch...
Celý článek

Výsledky z víkendu 30. dubna a 1. května

MUŽI B: Domašín - České Meziříčí 3:1 (2:1). 20. a 75. Michalík Jan, 30. Mutina Daniel - 10. Bednář Roman. ŽK: 1:0. ČK: 0:0. Diváků: 30. Rozhodčí: Nosek Milan České Meziříčí B: Podstata - Schejbal, Brouček, Holeček, Baše Martin - Drcmánek (12. Myšák David), Tomášek Petr, Kupka...
Celý článek

Předpřípravka: Turnaj v Rychnově ve středu 27. dubna

Solnice - České Meziříčí 1:10. Herzán Václav 5, Luňáková Aneta 2, Drcmánek Jan, Krsková Tereza, Jílek Antonín Vamberk - České Meziříčí 3:10. Herzán Václav 6, Luňáková Aneta 2, Jílek Antonín 2 Rychnov Žlutá - České Meziříčí 1:15. Luňáková Aneta 6, Herzán Václav 5, Jílek Antonín 2, Drcmánek...
Celý článek

Výsledky z víkendu 23. a 24. dubna

  MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Kostelci n.O. v sobotu 23.4. od 9:00 Dobruška/Opočno - České Meziříčí 7:3 (2:1). Rezek Tadeáš 2, Jílek Robert Kostelec n. O. A - České Meziříčí 8:1 (4:1). Herzán Václav 3, Bolečková Justýna 2, Rezek Tadeáš, Štěpán Marek Kostelec n. O. B - České Meziříčí...
Celý článek