zápasy

Turnaj v Českém Meziříčí v neděli 9.6. od 9:00

České Meziříčí - Týniště 6:8 (4:2). 
České Meziříčí - Kostelec/Častolovice
České Meziříčí: Bahník Michal, Ježek Martin, Hurdálek Daniel, Dušek Lukáš, Tláskal Tomáš, Bolečková Justýna, Kubec Sebastian, Herzánová Alice, Herzán Václav, Rejchrt Radek, Štěpán Mathias Jiří
Celý článek

Okresní pohár starších přípravek - Finále, středa 8.5. od 9:00

Doudleby/Sopotnice - České Meziříčí 1:2 (1:0).
Kostelec/Častolovice - České Meziříčí 5:3 (4:1).
Vamberk - České Meziříčí 3:1 (0:1).
České Meziříčí: Ježek Martin, Hurdálek Daniel, Štěpán Marek, Petřák Roman, Havel Vojtěch, Bolečková Justýna, Jílek Robert, Rejchrt Radek, Štěpán Mathias Jiří, Bahník Michal
Celý článek

Turnaj v Albrechticích v sobotu 20.4. od 9:00

Kostelec/Častolovice - České Meziříčí 10:0 (5:0).
Albrechtice/Borohrádek - České Meziříčí 2:4 (1:1).
Vamberk - České Meziříčí 1:1 (0:1).
České Meziříčí: Tláskal Tomáš, Ježek Martin, Štěpán Marek, Havel Vojtěch, Bolečková Justýna, Jílek Robert, Rejchrt Radek, Štěpán Mathias Jiří, Bahník Michal
Celý článek

Turnaj v Sopotnici v sobotu 13.4. od 9:00

Přepychy - České Meziříčí 0:14 (0:6).
Doudleby/Sopotnice - České Meziříčí 4:2 (2:1).
Černíkovice - České Meziříčí 2:7 (2:3).
České Meziříčí: Ježek Martin, Hurdálek Daniel, Štěpán Marek, Petřák Roman, Jílek Robert, Rejchrt Radek, Štěpán Mathias Jiří, Tláskal Tomáš
Celý článek

Turnaj ve Vamberk v neděli 7.4. od 9:00

Rokytnice - České Meziříčí 3:4 (1:3).
Vamberk - České Meziříčí 7:4 (6:3)
Sestava: Bahník Michal - Ježek Martin, Hurdálek Daniel, Štěpán Marek, Petřák Roman, Havel Vojtěch, Jílek Robert, Herzán Václav, Rejchrt Radek
Celý článek

Turnaj v Rychnově v neděli 5.11. od 13:00 (hřiště UMT v RK)

Vamberk - České Meziříčí 8:5 (6:2).
Přepychy - České Meziříčí 1:11 (1:7).
Rychnov B - České Meziříčí 7:6 (5:5).
České Meziříčí: Bahník Michal, Bolečková Justýna, Havel Vojtěch, Hurdálek Daniel, Jílek Robert, Kubec Sebastián, Petřák Roman, Štěpán Marek, Ježek Martin
Celý článek