zápasy

Turnaj v Javornici v neděli 4.9. od 9:00

Turnaj v Javornici v neděli 4.9. od 9:00
Javornice - České Meziříčí 8:4 (6:1). Herzán Václav 3, Luňáková Aneta
Černíkovice červená - České Meziříčí 8:6 (5:5). 
Albrechtice - České Meziříčí 6:3 (3:1).
Celý článek

Turnaj v Albrechticích v neděli 12.6. od 9:00

Albrechtice B - České Meziříčí 1:14 (1:5).
Albrechtice A - České Meziříčí 9:8 (3:4).
Vamberk - České Meziříčí 6:7 (6:2).

V nedělním turnaji Mladší přípravky v Albrechticích jsme postupně nastoupili proti 2 týmům domácích a borcům z Vamberka. V horkém počasí jsme první zápas proti Albrechticím "B" zvládli bez větších problémů a zvítězili jsme 14:1. Ve druhém nás čekal daleko těžší soupeř v podobě Albrechtic "A".  Herně jsme do poloviny zápasu vše zvládali, byli jsme fotbalovější, pak však soupeř přidal na důrazu (někdy na hranici pravidel) a otočil skóre ve svůj prospěch v poměru 9:8. Na posledního soupeře z Vamberka jsme se dlouho připravovali, jelikož se nám ho v průběhu soutěže ještě nepodařilo porazil. Na začátku zápasu se hrálo podle stejného scénáře a vše nasvědčovalo, že i teď odejdeme s porážkou. Po poločase se však naši borci semkli a začali makat jeden za druhého, což nám nakonec zajistilo kýžené vítězství v poměru 7:6. Hráči nám všem dokázali, že když budou bojovat jeden za druhého, tak dokáží porazit soupeře papírově silnějšího.
Celý článek

Turnaj v Týništi v sobotu 4.6. od 9:00

Javornice - České Meziříčí 1:15 (1:9). Havel Vojtěch 4, Rezek Tadeáš 4, Bolečková Justýna 4, Bahník Michal, Jílek Robert, Dušek Lukáš
Solnice - České Meziříčí 8:7 (4:3). Střelci ČM?
Týniště - České Meziříčí 3:7 (2:5). Střelci ČM?

Sobotní turnaj v Týništi jsme zahájili jasnou výhrou nad týmem z Javornice v poměru 15:1. V tomto zápase se nám hra dařila, v soubojích 1:1 jsme byli lepší a vstřelili jsme pěkné branky. Bohužel v dalším zápase se Solnicí jsme opět neudrželi pozornost a po obratu soupeře jsme prohráli 7:8. V koncentraci na zápas musíme ještě zapracovat. Posledním soupeřem bylo domácí Týniště. Podařilo se nám zvítězit 7:3, ale mnohem důležitější je poznámka samotných hráčů, že styl "překopnout hřiště nebo vystřelit z dálky a koukat jestli se trefím" nechtějí hrát. My budeme hrát FOTBAL. Díky za odehraný turnaj. Makáme dál.
Celý článek