zápasy

9. kolo: Turnaj v Černíkovicích sobotu 2. 11.

02.11.2019 18:14

České Meziříčí - Rokytnice 1:4

Střelci ČM: Hanc Matyas

České Meziříčí - Borohrádek 6:3

Střelci ČM: Šoun Martin 4, Havel Vojtěch 2

České Meziříčí - Kostelec/Častolovice 4:5

Střelci ČM: Šoun Martin 2, Vojnar Jáchym 2

České Meziříčí - Černíkovice 0:7    

8. kolo: Turnaj ve Vamberku v sobotu 26. 10.

30.10.2019 19:11

České Meziříčí - Doudleby/Sopotnice 3:10

Střelci ČM: Coufal Tomáš, Šoun Martin 2

České Meziříčí - Týniště 0:17

České Meziříčí - Slatina/Javornice 4:3

Střelci ČM: Šoun Martin 4

České Meziříčí - Vamberk 3:12

Střelci ČM: Šoun Martin 2, Rind Karel

7. kolo: Turnaj v Českém Meziříčí v sobotu 20. 10.

20.10.2019 17:53

České Meziříčí - Kostelec/Častolovice 9:3

Střelci ČM: Rind Karel 4, Coufal Tomáš 3, Šoun Martin 2

České Meziříčí - Rokytnice 3:1

Střelci ČM: Rind Karel 2, Šoun Martin 

České Meziříčí - Vamberk 5:2

Střelci ČM: Rind Karel 2, Coufal Tomáš, Šoun Martin

6. kolo: Turnaj v Českém Meziříčí v sobotu 12. 10.

12.10.2019 18:50

České Meziříčí - Kostelec/Častolovice 3:2

Střelci ČM: Rind Karel 3

České Meziříčí - Borohrádek 11:3

Střelci ČM: Rind Karel 5, Janeček Lukáš, Havel Vojtěch, Šoun Martin 4

České Meziříčí - Černíkovice 2:4

Střelci ČM: Rind Karel 2

České Meziříčí - Rychnov 1:6

Střelci ČM: Rind Karel

5. kolo: Turnaj v Českém Meziříčí v neděli 6. 10.

07.10.2019 08:05

České Meziříčí - Černíkovice 3:11

Střelci ČM: Rind Karel 6, Šoun Martin, Švorc Štěpán

České Meziříčí - Rychnov 2:10

Střelci ČM: Rind Karel 2

České Meziříčí - Týniště 2:18

Střelci ČM: Coufal Tomáš, Janeček Lukáš

4. kolo: Turnaj ve Slatině v sobotu 28. 9.

28.09.2019 21:05

České Meziříčí - Solnice B 0:15

České Meziříčí - Slatina/Javornice 4:5

Střelci ČM: Coufal Tomáš 3, Havel Vojtěch

České Meziříčí - Borohrádek 9:5

Střelci ČM: Rind Karel 6, Hanc Matyas, Havel Vojtěch 2

28. 9. 2019 Turnaj mladší přípravky ve Slatině

3. kolo: Turnaj v Doudlebách v sobotu 21. 9.

21.09.2019 18:10

České Meziříčí - Solnice B 3:10

Střelci ČM: Rind Karel, Coufal Tomáš, Šoun Martin

České Meziříčí - Kostelec/Častolovice 5:4

Střelci ČM: Rind Karel 2, Šoun Martin 3

České Meziříčí - Doudleby/Sopotnice 2:10

Střelci ČM: Hanc Matyas, Vojnar Jáchym

2. kolo: Turnaj ve Slatině v sobotu 14. 9.

14.09.2019 19:14

České Meziříčí - Vamberk 2:7

Střelci ČM: Rind Karel 2

České Meziříčí - Slatina 2:9

Střelci ČM: Rind Karel 2

České Meziříčí - Černíkovice 3:8

Střelci ČM: Rind Karel 3

České Meziříčí - Rychnov 3:14

Střelci ČM: Rind Karel 2, Coufal Tomáš

1. kolo: Turnaj ve Vamberku v sobotu 7. 9.

07.09.2019 20:42

České Meziříčí - Vamberk 1:15

Střelci ČM: Rind Karel

České Meziříčí - Lípa 1:9

Střelci ČM: Havel Vojtěch

České Meziříčí - Solnice A 3:5

Střelci ČM: Rind Karel 2, Coufal Tomáš

18. kolo: Turnaj ve Slatině v sobotu 1. 6.

01.06.2019 18:38

České Meziříčí - Vamberk 4:6

Střelci ČM: Rind Karel, Janeček Lukáš 3

České Meziříčí - Slatina / Javornice 2:6

Střelci ČM: Křeček Ivo, Bilanych Yulian

1. 6. 2019 Turnaj mladší přípravky ve Slatině
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>