zápasy

Turnaj ve Vamberku v sobotu 8.10. od 9:00

Albrechtice - České Meziříčí 7:2 (4:1).
Rokytnice/Vamberk - České Meziříčí 12:4 (8:1). Rejchrt Radek, Rind Karel, Rezek Tomáš, Spěvák Václav
Černíkovice - České Meziříčí 6:2 (4:2). Rind Karel, Hurdálek Daniel
 
Havel Roman, trenér ČM: Starší přípravka vyrazila v sobotu do Vamberka na další turnaj podzimní části okresního přeboru. Tentokrát jsme byli bez Lukáše Janečka a Štěpána Švorce, kteří odehráli svůj zápas za mladší žáky. Turnaj bychom mohli rozdělit na 2 poloviny. První se nám vůbec nepovedla. Zápas s Albrechticemi a půlka zápasu s Vamberkem   jsme působili odevzdaně. Nedařila se nám hra, špatně jsme soupeře obsazovali a prohrávali osobní souboje. Teprve v půlce druhého zápasu, kdy jsme dali 2 branky za sebou se vše začalo obracet. Začali jsme hrát, napadat a chodit na útočnou polovinu ve více hráčích. Přesto k porážce s Albrechticemi 2:7 jsme přidali i prohru 4:12 s Vamberkem.  Poslední utkání s Černíkovicemi jsme bohužel prohráli taky, tentokrát 2:6, ale hra byla daleko vyrovnanější. Kluci zjistili, že i když se nedaří, ale hraje se s nasazením, mají ze hry daleko větší radost. Na naši psychice budeme muset ještě zapracovat.
Celý článek

Turnaj ve Slatině v neděli 2.10. od 10:00

Týniště - České Meziříčí 14:3 (6:1). Janeček Lukáš 2, Rezek Tadeáš
Albrechtice - České Meziříčí 2:8 (1:4). Janeček Lukáš 5, Švorc Štěpán 2, Rezek Tadeáš
Slatina - České Meziříčí 3:7 (1:4). Janeček Lukáš 5, Švorc Štěpán, Rind Karel

Havel Roman, trenér ČM: V neděli zajížděla naše starší přípravka na turnaj do Slatiny nad Zdobnicí. V prvním zápase jsme se střetli s našim již tradičním soupeřem z Týniště. I tentokrát jsme na soupeře nestačili. Jejich nejsilnější pětice hráčů,  která ještě loňskou sezónu nastupovala v krajské soutěži brzo určila ráz utkání a po rychlých gólech v naší síti bylo jasné, že na ně i dnes (zatím) nebudeme stačit. Týništi jsme podlehli 3:14. Ve druhém zápase  jsme ještě pod dojmem prohry z prvního zápasu dlouho hledali klid pro kombinaci, naštěstí se nám vcelku rychle povedlo vstřelit 3 branky a to nám dodalo potřebný klid pro hru, kterou kluci předváděli v minulých kolech. Vcelku jednoznačně jsme zvítězili 8:2. Ve třetím zápase jsme opět vyhráli, a to nad domácími ze Slatiny v poměru 7:3. Velmi příjemným překvapením byl výkon Dana Hurdálka v brance. Působil klidným, soustředěním dojmem, perfektně rozehrával balóny na spoluhráče a jistými zákroky nedovolil soupeři zdramarizovat zápas. Kromě prvního utkání, ve kterém jsme Týnišťským nestačili, můžeme být s nedělním výkonem spokojeni.
Celý článek

Turnaj v Českém Meziříčí v sobotu 24.9. od 9:00

České Meziříčí - Solnice 1:6. Spěvák Václav
České Meziříčí - Týniště. 1:9. Hurdálek Daniel 
České Meziříčí - Rokytnice/Vamberk 4:8. Rind Karel 2, Spěvák Václav, Hurdálek Daniel

Havel Roman, trenér ČM: Sobotní domácí turnaj se nám bohužel nepovedl. Nedařilo se nám vsítit branku i z poměrně lehkých šancí, naopak jsme inkasovali po našich chybách v obraně. Postupně jsme propadali do beznaděje a s hlavou dole se zápasy vyhrávat nedají. Prohry 1:6 se Solnicí, 1:9 s Týništěm a 4:8 s Vamberkem/Rokytnicí byly zasloužené....I toto ale k fotbalu patří a takovéto porážky nás mohou posouvat dál. Věříme, že  příště budeme lepší.

 

Celý článek

Turnaj v Solnici v neděli 18.9. od 9:00

Černíkovice - České Meziříčí 10:5 (5:2). Janeček Lukáš 3, Rezek Tadeáš 2
Solnice - České Meziříčí 1:9 (1:4). Janeček Lukáš 7, Hurdálek Daniel, Rejchrt Radek
Slatina - České Meziříčí 0:10 (0:5). Janeček Lukáš 6, Rezek Tadeáš 3, Rejchrt Radek

Havel Roman, trenér ČM: V neděli jsme za opravdu nepříznivého počasí odehráli další 3 zápasy okresního přeboru. V prvním nám soupeř z Černíkovic oplatil porážku z minulého týdne a zvítězil nad naší partou bojovníků 10:5. I když byl nakonec pro nás výsledek nepříznivý, kluci se nemusí za nic stydět. Dokázali chvílemi soupeře přehrávat kombinační hrou, v soubojích jeden na jednoho jsme také nezaostávali. Bohužel skvělí brankář soupeře nám nedovolil vsítit větší počet branek a zápas zdramatizovat. V dalším zápase jsme celkem jednoznačně porazili domácí tým Solnice 9:1 a v posledním mači jsme rozstříleli Slatinu 10:0. Za zmínku ještě stojí výkon Davida Bečváře, který se postavil do branky v prvním zápase a rozhodně nezklamal. Máme radost, že tréninkové snažení se nám promítá do zápasové praxe. Hoši jen tak dál, makáme.
Celý článek

Turnaj v Týništi v sobotu 10.9. od 9:00

Turnaj v Týništi v sobotu 10.9. od 9:00
Týniště - České Meziříčí 15:5 (8:1).
Černíkovice - České Meziříčí 4:9 (4:5). Janeček Lukáš 6, Havel Vojtěch 2, Rezek Tadeáš
Kostelec/Častolovice - České Meziříčí 6:11 (4:5). Janeček Lukáš 7, Havel Vojtěch 3, Rezek Tadeáš

Havel Roman, trenér ČM: V sobotu 10.9. nás čekal druhý turnaj soutěže,  který jsme odehráli v areálu Olšina v Týništi nad Orlicí. V prvním utkaní jsme se střetli s domácím týmem, který byl složený převážně z kluků fyzicky vyspělejšími. Výsledek 5:15 zní jednoznačně,  ale posledních 10 minut jsme odhodili ostych a troufnu si říci, že jsme byli fotbalovějším týmem. Ve druhém zápase jsme sehráli povedené utkání s Černíkovicemi a výsledkem bylo vítězství 9:4. Střelecky exceloval Luky Janeček s 6 góly. V posledním utkání jsme vrátili porážku Kostelci z minulého týdne. Od soupeře jsme inkasovali pouze střelami z větší vzdálenosti. My jsme naopak dávali góly po vypracovaných akcích. Skóre se chvílemi přelévalo z jedné strany na druhou, ale nakonec jsme vyhráli vcelku jednoznačným výsledkem 11:6 (Luky Janeček 7 gólů).Jako minulý týden jsme se snažili hrát fotbal, za což klukům patří dík. Je před námi ještě spousta práce, ale jdeme správnou cestou.
Foto od Václava Janečka https://eu.zonerama.com/VaclavJanecek/Album/8880456
Celý článek

Turnaj v Albrechticích nad Orlicí v sobotu 3.9. od 9:00

Turnaj v Albrechticích nad Orlicí v sobotu 3.9. od 9:00
Kostelec/Častolovice - České Meziříčí 4:2 (2:2). 
Albrechtice - České Meziříčí 5:10 (3:5).
Solnice - České Meziříčí 7:9 (2:2).

Fotky od Václava Janečka zde: https://eu.zonerama.com/VaclavJanecek/Album/8856387

V sobotu 3.9. jsme turnajem v Albrechticích zahájili novou sezónu 2022/2023. A musím za trenérský tým konstatovat, že nás kluci příjemně překvapili. V prvním zápase jsme sice podlehli týmu z Kostelce 2:4, ale jak uznal i soupeř, byli jsme fotbalovější. Kluci se snažili kombinovat, škoda neproměněných šancí v prvním poločase, výsledek mohl vypadat jinak. Druhý zápas proti domácím z Albrechtic jsme byli lepším týmem. Zvítězili jsme 10:5 a nebýt urostlé hráčky soupeře, která svými parametry a důraznou hrou předčila celý náš tým, výsledek mohl být jednoznačnější. V posledním zápase proti Solnici jsme si v prvním poločase vybrali slabší chvilku. Hra se nám nedařila, byli jsme málo důrazní v soubojích. Po domluvě  o poločasové přestávce a mírné změně ve střídání se nám opět začalo dařit a kluci nasazením a bojovností zápas otočili ve svůj prospěch v poměru 9:7. Tímto chceme všem klukům poděkovat za zdařilí vstup do sezóny a přejeme jim, aby v dalších zápasech předvedli stejně pohlednou hru, která je bude bavit a povede k dalším vítězstvím. Poznámka na konec, kluci zvládli i nový vítězný pokřik.
Celý článek

Turnaj v Českém Meziříčí v neděli 5.6. od 9:00

České Meziříčí - Borohrádek 7:4 (4:3). Janeček Lukáš 5, Švorc Štěpán, Rind Karel
České Meziříčí - Vamberk 3:6 (1:4). Janeček Lukáš, Švorc Štěpán, Vacek Jiří
České Meziříčí - Kostelec/Častolovice 7:5 (4:2). Švorc Štěpán 3, Janeček Lukáš 2, Rind Karel, Hurdálek Daniel
Celý článek

Turnaj v Opočně v sobotu 28.5. od 9:00

Rokytnice - České Meziříčí 2:3 (1:2). Švorc Štěpán 2, Janeček Lukáš
Lípa - České Meziříčí 7:2 (5:1). Švorc Štěpán 2
Dobruška/Opočno A - České Meziříčí 11:1 (6:0). Ševc Tomáš
Celý článek

Turnaj ve Vamberku v sobotu 21.5. od 9:00

Borohrádek - České Meziříčí 1:3 (0:2). Janeček Lukáš 3
Vamberk - České Meziříčí 14:1 (7:1). Janeček Lukáš
Přepychy - České Meziříčí 4:4 (1:1). Janeček Lukáš 3, Švorc Štěpán
Celý článek