1. kolo okresního poháru: Křovice - České Meziříčí B 2:2 (2:1). PK: 4:5.

Křovice - České Meziříčí B 2:2 (2:1). PK: 4:5. Branky: 11. a 35. Přikryl Adam - 43. Fiala Josef, 75. Slánský. ŽK: 0:0. ČK: 0:0. Diváků: 88.
Rozhodčí: Knapek, Nedvídek, Reichl
České Meziříčí B:
Rak Robert - Španiel, Petr, Holeček, Kubíček Jindřich - Frynta Petr (73. Vu), Fiala Josef, Slánský, Vošvrda (69. Tačík) - Havel Patrik (65. Černý Jakub), Fiala Daniel
Tomášek Petr, trenér ČM B: Hrál se fotbal za velkého vedra a na těžkém, tvrdém a nerovném terénu. V prvním poločase jsem neproměnili 2 slibné šance a naopak domácí si v zakončení vedli lépe a šli do vedení 2:0. Naštěstí nám se podařilo do poločasu vstřelit kontaktní branku. 2. poločas už jsme měli navrch a byli lepším týmem, podařilo se nám vyrovnat, ale víc už jsem do konce zápasu nestihli. V penaltách nás podržel "navrátilec" Robert Rak, který 2 penalty chytil. Svoji premiéru mezi muži si odbyl náš dorostenec Dan Fiala a předvedl výborný výkon.