1. kolo poháru KFS: Police nad Metují - České Meziříčí 4:4 (3:2) na pen. 6:5

Police nad Metují - České Meziříčí 4:4 (3:2) na pen. 6:5. Branky: 17. z pen., 38. a 66. Klapkovský, 33. Jandík - 3. Havel Lukáš (Ježek, Baše Lukáš), 40. Rezek (Baše Lukáš), 48. Ježek (Baše Lukáš), 50. Havel Lukáš. Penalty proměnili: Bergman, Klapkovský, Kollert, Jandík, Tauc, Rieger - Ježek, Rezek, Kozák, Hlavsa, Krajňák. Neproměnili: Šnábl - Tomášek Jan, Frynta David. ŽK: 3:2. ČK: 0:0. PK: 1:0. Diváků: 80.

Police n. Met.:
Mžourek - Rieger, Skalický (74.Švorčík),Tauc, Hejnyš (63.Čermák) - Pataki, Šnábl, Jandík, Kollert - Klapkovský, Bergmann
České Meziříčí: Frynta David - Jančura, Kozák, Tomášek Jan, Kupka Aleš - Havel Tomáš (70. Tomášek Petr) - Rezek, Havel Lukáš (53. Krajňák), Hlavsa, Ježek - Baše Lukáš

Klimeš Karel - předseda oddílu Police: Oproti minulému utkání jsme v obranné činnosti nebyli důrazní a hosté naše chyby trestali.Postupuje štastnější.

Mikušík Milan, trenér ČM: Pro diváky pohledné utkání, ve kterém padlo 8 branek. Do utkání jsme vstoupili aktivně a vstřelili jsme ve třetí minutě branku. Během dalších deseti minut jsme mohli přidat další dvě branky. Poté jsme vytvořili hrubé chyby v obraně a nechali soupeře utéct o dvě branky. Z našeho pohledu bylo pozitivní, že se nám podařilo ve druhém poločase utkání otočit. Bohužel jsme soupeře v 66. minutě pustili soupeře po hrubé chybě do šance, kterou zužitkoval a zápas tak skončil zaslouženou remízou. V penaltách jsme neměli potřebný klid. Gratulujeme soupeři k postupu.