20.10. - 2.kolo Okresního poháru starších žáků v Českém Meziříčí

Okresní pohár starších žáků v Českém Meziříčí, neděle 20.10. od 9:00
Rozhodčí: Steklík

České Meziříčí - Rokytnice/Slatina 7:0 (3:0). Hladík Jaromír 5, Hlavsa Pavel, Ševc Jan
Bernhard Jan, trenér ČM: Rokytnice v 10 hráčích, bez stálého brankáře a po debaklu od Solnice, se držela asi 12 minut, než padl 1.gol. Pak už bylo jen otázkou, kolik jim nadělíme. Soupeř se za celý zápas dostal asi dvakrát před naši branku.

České Meziříčí - Solnice 2:0 (1:0). Ševc Jan, Roubal Zdeněk
Bernhard Jan, trenér ČM: Solnice spoléhala na to, že postavíme útočné, rychlé komando jako proti Rokytnici, ale trenér postavil zónu a nejlepšího střelce z 1. zápasu nechal sedět na lavičce. Než na to Solnice zareagovala, tak Jenda Ševc nebyl ubráněn na malém vápně a bylo to 1:0. Taktické střídání soupeře nás zatlačilo druhý poločas do defenzivy, ale vyšel nám jeden z rychlých brejků, který zakončil ranou pod břevno Zdenda Roubal.
V turnaji padlo hodně gólů a divácky byl určitě atraktivní. Ve třech zápasech padlo 18 branek. Domácí nedostali ani jeden a vyhráli tak zaslouženě.