Albrechtice - České Meziříčí 3:1 (2:1)

Albrechtice - České Meziříčí 3:1 (2:1). 9. Pinkas Radim, 44. Sehnal Zdeněk, 88. Hořínek David - 38. Ježek (Baše Lukáš). ŽK: 4:1 (38. Pavlas, 53. Jaroš, 57. Sehnal, 74. Janeček - 40. Jančura. ČK: 1:0 (40. Pinkas Radim). PK: 0:0. Diváků: 40.

Albrechtice: Králík - Hladík, Pavlas, Jaroš, Forejtek - Pinkas, Zeman, Sršeň, Janeček (75.Sychra)¨- Sehnal, Hořínek

České Meziříčí: Frynta David - Havel Tomáš (60. Fiala Josef), Kozák (30. Havel Patrik), Slánský, Tomášek Jan - Rezek, Hlavsa (Tomášek Petr), Čiháček, Ježek - Jančura, Baše Lukáš

Koblmüller Jiří, sekretář Albrechtic: V Borku se hrál urputný boj o cenné body k záchraně. V 1. poločase jsme byli lepším týmem a branek jsme mohli dát i víc. Od 40. minuty jsme hráli (zbytečný zkrat Radima Pinkase)až do konce utkání o 10 lidech. Soupeř do nás doslova bušil, ale branku by nedal i kdyby se hrálo do půlnoci. Kluky chválím za bojovnost.

Horký David, vedoucí mužstva ČM: Zasloužená výhra Albrechtic.