Albrechtice nad Orlicí - České Meziříčí 3:2 (2:1)

Albrechtice nad Orlicí - České Meziříčí 3:2 (2:1). 16. Duha Petr, 28. Hořínek z pen., 62. Sršeň Ladislav - 11. Havel Tomáš, 73. Roubal Zdeněk z pen. ŽK: 0:1 (46. Roubal). ČK: 0:1 (27. Kozák). Diváků: 100
Rozhodčí: Doubic Patrik, Pilný Marek, Žerovnický David.
Delegát: Haleš Vladan
Albrechtice: Králík Michal - Sehnal Zdeněk, Velíšek Luděk, Duha Petr, Zeman Pavel, Hořínek David, Bartoš Petr, Vostrovský Lukáš (67.Fabián Jan), Sršeň Ladislav (84.Stolín Karel), Sychra Miroslav (67.Chmelík Jakub), Jaroš Jiří
České Meziříčí: Frynta David - Baše David, Kozák, Petr (78. Fiala Daniel), Fiala Josef - Havel Tomáš, Roubal, Tomášek Jan, Ježek - Baše Lukáš, Slánský
Koblmüller Jiří, sekretář Albrechtic: Šťastné 3 body po nepřesvědčivém výkonu. V 1. poločase jsme nedali šance a v druhé půli jsme se strachovali o výsledek.
Šnajdr Martin, trenér ČM: Dnes jsme ztratili body výkonem v prvních 25 minutách. Sice jsme šli do vedení, ale jinak jsme hráli bez pohybu, důrazu a míče pouze nesmyslně nakopávali. O vyrovnání jsme si koledovali. Po vyloučení a následné penaltě jsme se probrali a konečně předváděli hru, kterou se chceme prezentovat. V druhé půli jsme i v deseti domácí přehrávali, bohužel to ani na bod nestačilo. Chválím tým za druhý poločas, ale za tu holomajznu z úvodu zápasu se fanouškům omlouvám.