Borohrádek - České Meziříčí 1:5 (0:4)

Borohrádek - České Meziříčí 1:5 (0:4). 60. Brendl - 12. Hovorka (Slánský), 28. Havel Lukáš (Tomášek Jan), 32. Baše Lukáš (Slánský), 39. Havel Lukáš (Hlavsa), 55. Baše Lukáš (Havel Lukáš). ŽK: 1:1. ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 102.
Rozhodčí: Vlachý, Koutník, Rychtár
Delegát: nedelegován

Borohrádek: Bačina - Merkl, Pírko (11. Čermák J.), Moravec (77. Sodomka), Vojnar - Uhnavý, Čermák A., Sazima T., Matějus J. - Sazima R. (55. Brendl), Bílek (69. Voříšek)

České Meziříčí: Frynta (70. Havel Patrik) - Slánský (55. Čáp), Kozák, Provazník, Čiháček - Hlavsa, Tomášek Jan, Hovorka, Ježek - Havel Lukáš (70. Havel Tomáš), Baše Lukáš

Sazima Radek, trenér Borohrádku: Zasloužená výhra hostujícího týmu, přehráli nás po všech stránkách. Pochvalu zaslouží jedině trojice rozhodčích, která řídila utkání s přehledem.

Mikušík Milan, trenér ČM: První poločas se odehrál v dobrém tempu. Vytvořili jsme si řadu šancí z kerých se nám podařilo 4x skórovat. Druhý poločas se s ohledem na výši skóre a počasí odehrál ve volnějším tempu. Zasloužené vítězství.