Borohrádek - České Meziříčí 3:1 (2:0)

Borohrádek - České Meziříčí 3:1 (2:0). 17. Duda Jiří, 23. Malý David, 74. Moravec Tomáš - 91. Novák Tomáš. ŽK: 3:0. Diváků: 50.
České Meziříčí:
Hloušek Jakub - Bílek Marek (89. Zeman Petr), Fiala Josef, Holeček Jiří, Mervart Jan (70. Jelen Martin), Hrudík Petr, Kašpar Petr, Novák Tomáš, Rind Matěj, Šlor Kryštof, Ševc Martin
Slezák Miroslav, trenér ČM: Toto utkání hodnotím i přes prohru velice kladně. První branku jsme dostali po špatně zvládnutém offside systému, kdy se tam zapoměl jeden z našich hráčů. Do poločasu jsme inkasovali ještě jednou. A tak když jsme své tři 97% šance neproměnili, šli jsme do kabin za dvogólového rozdílu. Druhý poločas byl též vyrovnaný. Třetí branku jsme inkasovali po chybě brankáře. O poslední branku se postaral Novák po rohovém kopu. Domácí se na nás velmi dobře připravili, když si celý zápas hlídali našeho nejlepšího střelce Ševce.