Červený Kostelec - České Meziříčí 0:1 (0:1)

Červený Kostelec - České Meziříčí 0:1 (0:1). 14. Vlášek Lukáš. ŽK: 1:1 (75. Němeček). Diváků: 55.
Rozhodčí: Lukes Jan
České Meziříčí: Bouša Karel - Vlášek, Štěpán Radek, Sekyra, Rind Lukáš, Ptáček, Němeček, Myšák, Mikušík, Jílek, Bouša Jan. Střídali: Dyršmíd, Kvaček, Šoun Michal, Hlavsa Jan.
Slezák Miroslav, trenér ČM: Dnes jsme šli do zápasu s tím, že nechceme, aby nám první šestka utekla. V krásném, předělaném areálu se hrálo  kvalitní utkání. V prvním poločase jsme byli lepším týmem a neproměnili jsme další tři gólové šance. Hlavně ta Davida Mikušíka měla skončit gólem. Druhý poločas byli domácí lepší a hnali se za vyrovnáním, ale naše obrana až na pár výjimek fungovala dobře. Škoda neuznaného gólu po rohu, mohl být závěr klidnější. Hráčům děkuji za skvěle odmakaný zápas. A domácímu kapitánovi chladnější hlavu, protože toto chování po odpískání konce zápasu na hřiště určitě nepatří.