České Meziříčí - Albrechtice nad Orlicí 1:4 (1:2)

České Meziříčí - Albrechtice nad Orlicí 1:4 (1:2). 4. Ježek z pen., 16. Sršeň Ladislav, 33. Zeman Pavel, 59. Velíšek Ondřej, 81. Zeman Pavel. ŽK: 0:0. ČK: 0:0. PK: 1:0. Diváků: 80.
Rozhodčí: Medlík Karel, Vlachý Michal, Filip Miroslav
České Meziříčí: Frynta David - Havel Tomáš (64. Baše David), Kozák, Slánský, Hrudík Petr - Rezek, Fiala Josef, Hlavsa (64. Tomášek Jakub), Ježek - Baše Lukáš, Jančura
Albrechtice: Králík Michal - Sršeň Ladislav, Hořínek David, Sehnal Zdeněk, Zeman Pavel, Velíšek Luděk, Jaroš Jiří, Duha Petr (46.Barták Martin), Sychra Miroslav, Velíšek Ondřej, Chmelík Jakub, Barták Martin, Macháček Martin, Šimerda Petr
Šnajdr Martin, trenér ČM: Po zpackaných zápasech se dnes náš výkon zlepšil. Měli jsme tlak, vytvářeli si šance, ale Albrechtice náš vyškolily z produktivity. Po brzkém vedení jsme nedokázali hosty dorazit a ti ze tří šancí dali dva góly. Místo vedení 5:0 jsme po půli prohrávali 1:2. Druhý poločas už to byla křeč. Albrechtice pak ze čtyř střel daly dva góly a bylo rozhodnuto! Podali jsme dobrý výkon, kluci přes prohru zaslouží pochvalu, ale v koncovce jsme impotentní! Utkání výborně odřídila trojice rozhodčích!
Koblmüller Jiří, vedoucí mužstva Albrechtic: Ze zápasu jsme měli obavy, jelikož jsme na něj odjeli pouze s 10 zdravými hráči. Opět zapracovalo kouzlo takto vypjatých zápasů a naší produktivitou jsme domácí tým obrali o velice důležité body. Kluci zabojovali a v albrechtických hvozdech nastaly klidné časy.