České Meziříčí B - Častolovice 1:4 (0:3)

České Meziříčí B - Častolovice 1:4 (0:3). Branky: 69. Kupka Aleš z pen. - 13. a 39. Bartoš Vladimír, 20. Brandejs Jan, 39. Bartoš Vladimír. ŽK: 1:1 (86. Frynta Petr - 37. Brandejs Jan). ČK: 0:0. Diváků: 150.
Rozhodčí: Jindáček Milan, Chaloupka Jakub, Broulík Miroslav
České Meziříčí B: Kašpar Aleš - Drcmánek (46. Frynta Petr), Kozák, Brouček, Kubíček Jindřich - Vošvrda, Kupka Aleš (83. Španiel), Černý Aleš (62. Tomášek Petr), Baše David - Havel Patrik (46. Trnovský), Hrubý (75. Slezák Miroslav)
Tomášek Petr, trenér ČM B: Soupeř prokázal větší kvalitu v útočné fázi a po našich chybách rozhodl již v 1.poločase. V poli byla hra celkem vyrovnaná, my jsme však oproti přípravným zápasům nehráli dobře. Ve 2. poločase se naše hra zlepšila, ale bohužel několik šancí jsme nedotáhli do konce. Vítězství Častolovic je zasloužené.