České Meziříčí B - Častolovice B 1:2 (0:0)

České Meziříčí B - Častolovice B 1:2 (0:0). 34. Havel Patrik - 6. Duzbaba Petr, Kánský Jan. ŽK: 1:1 (55. Havel Patrik - 43. Bartoš Jakub. ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 130.
Rozhodčí: Knapek Ladislav, Merbs Rudolf
České Meziříčí B: Podstata - Holeček, Šlor, Havel Patrik, Baše Martin - Fiala Daniel, Tomášek Petr, Kupka Aleš, Schejbal - Bednář, Dolejší. Střídali: Jílek Petr, Černý Jakub, Černý Aleš
Tomášek Petr, asistent trenéra ČM B: Ubrečené a ufňukané mužstvo z Častolovic utrpělo výhru. My jsme se s hrou hostů srovnali až po 15 minutách, kdy jsme prohrávali 0:2. V dalším průběhu zápasu, proti posílenému mužstvu o hráče z A týmu, jsme již byli více než než vyrovnaným soupeřem a v závěru jsme ho donutili ke zdržování a neustálému střídání. Hostující brankář Jedlička nás navíc označil za nefér soupeře. Přitom přiznaná ruka naším pomezním při vyrovnávacím gólu na 2:2 a zakopnutý přímý kop z hranice šestnácky v nastaveném čase, když náš hráč přiznal, že nebyl faulován, jsou důkazem našeho fair play chování v zápase. Našim hráčům děkuji za skvěle odehrané a odmakané utkání a hostům bych ještě ke 3 bodům přibalil kartón kapesníků, aby se příště měli do čeho vybrečet.