České Meziříčí B - Dobré 0:3 (0:3)

České Meziříčí B - Dobré 0:3 (0:3). 26. a 27. Dostál Jan, 10. Sedláček Michal. ŽK: 2:1 (55. Slezák, 58. Frynta Petr - 81. Staporek Michal). ČK: 0:0. PK: 1:0 (Sekyra neproměnil). Diváků: 150.
Rozhodčí: Gernát Lukáš, Smolko Ondřej, Nosek Milan
České Meziříčí B: Šlor - Holub (46. Vlášek), Petr, Sekyra, Frynta Petr - Vošvrda (68. Holeček), Kupka Aleš, Němeček (46. Jílek), Slezák (60. Schejbal) - Tomášek Petr, Tomášek Jakub
Tomášek Petr, asistent trenéra ČM: Utkání rozhodlo 15 minut prvního poločasu, kdy po našich chybách se hostům podařilo vstřelit 3 branky. Ve 2. poločase jsme už vedoucí tým tabulky přehrávali a vytvořili si několik šancí, bohužel žádnou jsme neproměnili včetně pokutového kopu. Druhý poločas byl z naší strany snad tím nejlepším v dosavadní soutěži, ale bez branek se vyhrávat nedá.