České Meziříčí B - Dobré 1:1 (1:0). PK: 1:3

České Meziříčí B - Dobré 1:1 (1:0). PK: 1:3. 13. Borecký - 70. Sedláček Michal. ŽK: 2:1 (50. Fiala Josef, 58. Holeček - 50. Zima Radek. ČK: 0:0. Diváků: 80.
České Meziříčí B:
Šlor - Vošvrda, Tomášek Petr (46. Schejbal), Holeček, Borecký - Baše David, Kupka Aleš, Fiala Josef, Hrudík - Havel Patrik (84. Štěpán Jiří), Tomášek Jakub
Syrůček Petr, trenér ČM B: Na poměrně těžkém terénu jsme se rychleji zorientovali a začali si vytvářet šance. Bohužel jsme dokázali proměnit jen jednu. Opět se nám podařilo v obraně poměrně kombinovat, z čehož byl soupeř zaskočen. Do druhé půle jsme museli provést změnu v rozestavení což se později ukázalo jako rozhodující. Nedokázali jsme navázat herně na první poločas a soupeř zaslouženě srovnal na 1:1. Utkání se pak už jen kontrolovalo do konečného hvizdu. Bohužel ani penaltový rozstřel se nám nepovedl a proto musíme být rádi za bod.