České Meziříčí B - Domašín 4:0 (1:0)

Okresní pohár: České Meziříčí B - Domašín 4:0 (1:0). 15. Hovorka (Tomášek Petr), 49. Tomášek Jakub. 72. Baše Lukáš (Jančura), 75. Vošvrda (Baše Lukáš). ŽK: 0:0. ČK: 0:0. PK: 0:0. DIváků: 100.

České Meziříčí B: Havel Patrik (30. Baše Karel) - Jančura, Havel Tomáš, Jarkovský, Štěpán Jan -Štěpán Jiří (46. Schejbal), Hovorka, Tomášek Petr (65. Španiel), Vošvrda - Slezák Miroslav (46. Baše Lukáš), Tomášek Jakub

Milan Hašek, trenér ČM B: Již od začátku bylo utkání zcela pod naší kontrolou.  V 15 minutě přišel nejhezčí okamžik utkání, míč zatáhl po straně Tomášek Petr a po jeho centru a hlavičce Hovorky 1:0. V 30 minutě brankář Havel Patrik utrpěl v souboji o míč  tržnou ránu  a do branky musel Baše Karel. Během prvního poločasu jsme si vytvořili další brankové příležitosti ovšem bez přesného zakončení. Již v 49 min zvýšil Tomášek Jakub na 2:0 a bylo otázkou, kdy padnou další branky. Ty přišly v rozmezí tří minut v 72. a 75. minutě, když zvyšoval na 3:0 Baše Lukáš a stav utkání uzavřel na 4:0 Vošvrda. Soupeř zcela fyzicky odpadl, ale my jsme již další branky nepřidali.