České Meziříčí B - Kostelecká Lhota B 2:1 (1:0)

České Meziříčí B - Kostelecká Lhota B 2:1 (1:0). 6. Havel Patrik, 77. Bednář Roman - 50. Voltr Jan. ŽK: 1:1 (87. Baše Martin - 89. Nývlt Jan. ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 140.
Rozhodčí: Slavkay Jan, Knapek Jaroslav
České Meziříčí B: Jílek Petr - Frynta Petr, Havel Patrik, Brouček, Baše Martin - Drcmánek, Kupka Aleš, Tomášek Petr, Černý Aleš - Černý Jakub, Mirga. Střídali: Čiháček Michal, Havel Tomáš, Hrudík Petr, Schejbal Michal, Bednář Roman.
Tomášek Petr, asistent trenéra ČM B: Do utkání jsme vstoupili dobře, hned v 5. minutě jsme šli do vedení. Postupem času nás však soupeř začal přehrávat a jen díky nepřesné koncovce jsme přečkali do poločasu minimálně 5 jeho tutovek. V úvodu 2. poločasu se hosté nakonec dočkali vyrovnání. Potom se hrál už vyrovnaný fotbal s minimem šancí na obou stranách. Nám se jednu podařilo proměnit, kdy se k odražené střele dostal Roman Bednář, "zkušeně" si počkal na pohyb brankaře a s ledovým klidem zavěsil a vystřelil nám tím 3 body. Utkání mělo zejména ve 2.poločase velmi dobrou úroveň IV. třídy.