České Meziříčí B - Kostelecká Lhota B 5:0 (1:0)

České Meziříčí B - Kostelcká Lhota B 5:0 (1:0). 6. Schejbal, 73. Brouček, 79. Hlavsa, 86. Trnovský, 90. Frynta Daniel. ŽK: 0:0. ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 79.
Rozhodčí: Nosek Martin, Nosek Milan
České Meziříčí B: Podstata - Šlor, Provazník, Brouček, Frynta Petr (60. Holeček) - Černý Aleš (46. Vošvrda), Tomášek Petr, Hlavsa Leoš, Schejbal - Bednář (75. Frynta Daniel), Dolejší (76. Trnovský).
Tomášek Petr, asistent trenéra ČM B: Dnes byl naším hlavním soupeřem těžký a podmáčený terén, se kterým jsme si poradili až v závěrečné 20-ti minutovce. 3 body byly dnes povinností, protože hosté z Kost. Lhoty naši branku za celý zápas vůbec neohrozili. Z kluků bych vyzdvihl výkon Kamila Vošvrdy, který oživil naši hru ve 2.poločase a neustále zásoboval spoluhráče gólovými přihrávkami.