České Meziříčí B - Kostelecká Lhota B 8:0 (1:0)

České Meziříčí B - Kostelecká Lhota B 8:0 (1:0). 28. Hrubý (Slezák), 49. Slezák, 55. Tomášek Petr (Hrubý), 58. Vošvrda (Štěpán Jiří), 67. Tomášek Jakub (Jančura), 68. Tomášek Jakub (Procházka), 74. Tomášek Jakub, 78. Štěpán Jiří (Tomášek Petr). ŽK: 0:1. ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 120.
Rozhodčí: Fišer, Moravec, Václavík

České Meziříčí B: Havel Patrik - Španiel, Brouček, Havel Tomáš, Jarkovský (56. Štěpán Jan) - Vošvrda (67. Procházka), Tomášek Petr, Jančura, Slezák (67. Schejbal) - Hrubý Aleš (56. Štěpán Jiří), Tomášek Jakub (74. Šimůnek)

Kostelecká Lhota B: Adamčiak - Janeček, Forche, Makalouš, Myšák, Pop, Vídeňský (28. Málek), Macháček, Ságner (63. Nováček), Morávek, Chaloupka

Tomášek Petr, trenér ČM B: V 1. poločase nám chybělo trochu štěstí a více klidu při zakončení. Ten jsme získali až po vstřelení druhého gólu, potom už to byla jen otázka skóre. Po celé utkání jsme byli lepším týmem a zaslouženě jsme zvítězili. Pochvala mužstvu za nasazení po celých 90 minut.