České Meziříčí B - Křivice 2:2 (1:1). PK: 3:4

České Meziříčí B - Křivice 2:2 (1:1). PK: 3:4. 4. Vošvrda Kamil, 70. Ježek Ondřej - 44. a 87. Sehnal Zdeněk. ŽK: 2:1 (62. Kupka Aleš, 90. Jančura - 50. Sršeň Jiří. ČK: 0:0. Diváků: 90.
České Meziříčí B:
Baše Karel - Jarkovský (58. Španiel (65. Holeček)), Jančura, Brouček, Hrudík Petr - Vošvrda (75. Kupka Michal), Kupka Aleš, Hlavsa, Žďárek (46. Borecký) - Ježek, Tomášek Petr
Tomášek Petr, trenér ČM B: V úvodu jsme se štěstím přečkali několik gólových šancí soupeře, abychom pak následně po rohovém kopu šli do vedení. Potom se hrál již vyrovnaný poločas se šancemi na obou stranách, bohužel v závěru jsme inkasovali a do kabin se šlo za nerozhodného stavu. Druhý poločas byl opět vyrovnaný, nám se podařilo znovu jít do vedení, bohužel jsme ho však neudrželi a v poslední minutě jsme inkasovali a ztratili vítězství. Na penalty byli šťastnější hosté. Stínem utkání bylo zranění dvou našich hráčů, které jim již zřejmě neumožní zasáhnout do podzimních zápasů.