České Meziříčí B - Křovice 1:4 (1:2)

okresní pohár: České Meziříčí B - Křovice 1:4 (1:2). 1. Šimůnek Jiří - 23. a 78. Šanovec Jaroslav, 44. a 73. z penalty Rada Josef. ŽK: 0:1. PK: 0:1. Diváků: 120.

České Meziříčí: Havel Patrik - Borecký David (46. Jarkovský), Jančura David, Tetřev, Štěpán Jan (73. Schejbal) - Vošvrda, Tomášek Petr, Hovorka, Procházka - Tomášek Jakub (83. Štěpán Jiří), Šimůnek (46. Slezák Miroslav)

Křovice: Lhotský - Czub, Bartoš, Vacek, Petr, Martin, Zilvar (62. Dyntar Rober), Malý, Moravec, Rada, Šanovec (86. Chaloupka)

Milan Hašek, trenér ČM B: Kdo tento zápas neviděl, neuvěří... Již ve 20. sekundě po průniku Tomáška Jakuba a dorážce Šimůnka jsme vedli 1:0. Poté jsme si během 20. minut vytvořili tři stoprocentní šance, nedokázali jsme zakončit ani když jsme šli sami na hostujícího brankaře. Tím jsme asi pozlobili fotbalového pánaboha a tak již ve 23. minutě přišel trest. V pokutovém území jsme byli málo důrazní a hosté srovnali na 1:1. Když se tento nedůraz z naší strany opakoval, minutu před poločasem se hosté dostali brankou z přímého kopu do vedení 1:2. I ve druhém poločase jsme kazili spoustu přihrávek, dvakrát nás při zakončení vychytal brankař soupeře. V 73. minutě jsme nepokryli po našem rohu rychlý protiútok, ten jsme zastavili faulem a soupeř navýšil z pokutového kopu na 1:3. Další ztrátu míče u rohového praporku soupeře, využili Křovice opět k rychlému protiútoku, který zakončili střelou k tyči na konečných 1:4. Zápas jsme si prohráli jednak neproměňováním stoprocentních šancí a nedodržováním pokynů, které dostali hráči před utkáním a v průběhu poločasu. Dá se napsat, že mezi slepými byl jednooký králem.