České Meziříčí B - Křovice 2:1 (2:0)

České Meziříčí B - Křovice 2:1 (2:0). 17. a 35. Hrubý Aleš - 65. Paďour Jan. ŽK: 0:0. ČK: 0:0. Diváků: 135.
Rozhodčí: Jedlinský Miroslav, Hrubý Miloš, Chaloupka Jakub
České Meziříčí B: Rak - Baše David, Petr (46. Španiel), Holeček, Frynta Petr (83. Tačík) - Vošvrda, Kupka Aleš, Černý Aleš (80. Tomášek Petr), Fiala Daniel - Bednář Roman (37. Havel Patrik), Hrubý Aleš (50. Šlor)
Tomášek Petr, trenér ČM B: První poločas se hrál vyrovnaný fotbal s řadou nepřesností na obou stranách. Povedli se nám dva rychlé protíútoky, které Aleš Hrubý s přehledem proměnil. 2. poločas už byli lepším týmem hosté, podařilo se jim snížit a k vyrovnání neměli daleko. Nakonec jsme 3 body uhájili i díky brankové konstrukci a výborně chytajícímu našemu brankáři. Toto vítězství je z kategorie šťastných, kdy si hosté určitě minimálně bod zasloužili.