České Meziříčí B - Rokytnice v O. h. 5:0 (1:0)

České Meziříčí B - Rokytnice v O. h. 5:0 (1:0). 38. Tomášek Petr (Ježek), 50. Havel Tomáš (Jančura), 51. Havel Tomáš (Jančura), 55. Havel Tomáš z pen. (Vošvrda), 82. Španiel Dominik (Kupka Aleš). ŽK: 2:2. ČK: 0:0. Diváků: 85.
České Meziříčí B:
Baše Karel - Borecký, Hejlek, Jarkovský, Kupka Aleš - Brouček (46. Vošvrda), Tomášek Petr, Čiháček (73. Frynta Petr), Ježek Ondřej (64. Holeček Jiří) - Jančura David (68. Havel Patrik), Havel Tomáš (78. Španiel Dominik)
Tomášek Petr, trenér ČM B: První poločas se nám herně moc nedařilo, hodně jsme míče nakopávali a nešli do kombinace. Utkání jsme rozhodli začátkem 2. poločasu, kdy se během 5.minut blýskl čistým hattrickem Tomáš Havel, a tím jsme zlomili veškerý odpor soupeře a byli jsme až do konce zápasu lepším týmem. Škoda jen nevyužitých dalších šancí, protože skóre mohlo být i daleko vyšší.