České Meziříčí B - Slatina nad Zdobnicí 6:2 (1:1)

České Meziříčí B - Slatina nad Zdobnicí 6:2 (1:1). 28. 51. a 76. Havel Patrik, 47. Baše David, 53. Španiel, 67. Jančura David - 38. Hubek, 72. Stašov. ŽK: 0:0. ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 81.
Rozhodčí:
Nedvídek Miroslav, Práza Radim, Novák Ondřej. Delegát: Martínek Miroslav
České Meziříčí B: Šlor - Baše David, Holeček, Brouček, Frynta Petr (46. Mikušík David) - Vošvrda, Hovorka, Kupka Aleš (56. Fiala Josef), Španiel (70. Tomášek Petr) - Havel Patrik, Černý Jakub (46. Jančura David).
Tomášek Petr, trenér ČM B: První poločas jsme sice soupeře přehrávali, ale chyběl větší pohyb, utápěli jsme se v kličkách, nedařila se přihrávka a nedokázali jsme se prosadit v koncovce. To jsme zlepšili ihned v úvodu 2. poločasu a třemi rychlými góly jsme rozhodli utkání. Poté jsme již dobře kombinovali a s chutí si zahráli fotbal a přidali i další branky. Sportovně musím přiznat, že soupeř nám to usnadnil tím, že přijel pouze v jedenácti lidech a dokud mu stačili síly, tak se nám bojovností vyrovnal. Poděkování celému týmu za předvedený výkon, zejména ve 2. poločase.