České Meziříčí B - Vamberk A 3:2 (1:2)

České Meziříčí B - Vamberk A 3:2 (1:2). 8. Baše Lukáš (Borecký), 83. Jančura David (Tomášek Jakub), 88. Tomášek Jakub (Tomášek Petr) - 13. a 28. Hamerský David. ŽK: 4:5. ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 153.
České Meziříčí B:
Baše Karel - Kubíček, Jančura, Brouček, Kupka Aleš - Vošvrda (46. Hejlek), Hovorka (70. Tomášek Jakub), Tomášek Petr, Borecký (85. Slezák) - Baše Lukáš (78. Španiel), Hrubý (74. Havel Patrik)
Tomášek Petr, trenér ČM B: Sehráli jsme vyrovnané, bojovné utkání se silným soupeřem. V 1. poločase jsme šli brzy do vedení po krásné akci Hrubý - Borecký - Baše. Soupeř pak po naší chybě vyrovnal, ale my jsme měli další dvě příležitosti na skórování. Byli to naopak hosté, kteří z penalty otočili skóre. 2. poločas začali hosté náporem, ale postupně jsme hru vyrovnali a ke konci zápasu jsme byli již lepším týmem. V závěru se nám podařilo zvrátit utkání na svoji stranu. Poděkování hráčům za bojovný a velmi dobrý výkon zejména ve 2. poločase a jeho závěru.