České Meziříčí - Borohrádek 3:1 (2:1)

České Meziříčí - Borohrádek 3:1 (2:1). 32. Ptáček, 41. Sekyra, 75. Němeček - 1. Víšek Adam. ŽK: 1:2 (33. Dyršmíd). Diváků: 50.
Rozhodčí: Steklík Lukáš
České Meziříčí: Jílek - Vlášek, Šoun Michal, Sekyra, Rind Lukáš, Ptáček, Němeček, Myšák, Mikušík, Dyršmíd, Coufal Marek, Bouša Karel, Bouša Jan, Bastl Adam, Hlavsa Jan, Hoffinger Josef.
Slezák Miroslav, trenér ČM: K soupeři jsme nastoupili s velkým respektem, protože dokázal porazit dva těžké soupeře. Hned v 50 vteřině zápasu se ukázalo proč. Kluci se nepoložili a do konce poločasu zvládli scóre otočit. Ve druhém poločase se nám podařilo dát pojišťující branku a utkání zvládnout za 3 body. Po celý zápas jsme byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Podzim pro nás ještě nekončí a následující dva zápasy chceme určitě také vyhrát.